سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: دیدار فردا مقابل پرسپولیس از سخت‌ترین بازی های فصل ما است‌‌.

محمد ربیعی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: ابتدا برای همه مردم آرزوی صحت و سلامتی دارم. به تیم محترم و ارزشمند پرسپولیس، کادر فنی خوب و محترمش و عوامل این تیم هم خیرمقدم می‌گویم. می‌دانیم مقابل چه تیمی بازی داریم‌. همیشه دیدار با تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس و صحبت کردن درباره آنها نیاز به کلیشه دارد اما به اصل موضوع می‌پردازم.

او ادامه داد: یکی از سخت ترین دیدارهای ما در طول فصل بازی فردا است زیرا پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و برای ما حریفی سخت و قابل احترام خواهد بود. از آن طرف تیم ما در تمام موازین و زاویه هایی که باید از لحاظ ذهنی و تاکتیکی روی آن کار می کردیم، تمرکز داشته و هفته بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم.

سرمربی مس رفسنجان عنوان کرد: قبلا هم گفتم شرایط تیم ما رفته رفته بهتر می‌شود. هماهنگی و انسجام، همدلی و یکرنگی در تمرینات و بین بازیکنانم کاملا مشهود است‌. روند رو به جلو و رو به پیشرفتی را می‌بینم. امیدوارم این موضوع در نتایج هم خودش را نشان بدهد.

وی افزود: سال گذشته هم به این شکل شروع کردیم و رفته رفته به اهداف خود رسیدیم. حتی توانستیم فراتر از هدفی که تعبیه شده بود، فتح کنیم. امسال هم این اتفاق برای ما رخ می‌دهد زیرا مسیری که می‌رویم کاملا درست است و می‌توانیم با یک برنامه و شیب مناسب به هدف‌گذاری خود برسیم.

ربیعی عنوان کرد: بازیکنان به شرایط فعلی واقف هستند و با شجاعت، درایت و تمرکزی که می‌توانیم در دیدار فردا داشته باشیم، ان شاءالله از این بازی سخت سربلند بیرون می‌آییم.

او در خصوص نفرات محروم و مصدوم تیمش برای بازی با پرسپولیس توضیح داد: مصدوم آنچنانی نداریم. اولین بازی فصل است که از این قاعده مبری هستیم. بازیکن محروم هم نداریم. شاید بین بازیکنانم خستگی داشته باشیم.

سرمربی مس رفسنجان درمورد پنجمین تقابلش با یحیی گل‌محمدی عنوان کرد: او دوست بسیار خوب من است. کارش را قبول دارم و برای من محترم است. در لیگ یک هم رو به روی هم بازی داشتیم. امیدوارم هر گروهی که لایق تر است، به نتیجه دلخواهش برسد.

ربیعی درباره گلایه‌های یحیی گل محمدی از برنامه ریزی لیگ توضیح داد: به وی حق می‌دهم. از آن طرف حدود ۱۰ روز قبل با سهیل مهدی صحبت کردم و به او هم حق می‌دهم. ما هم در کنار پرسپولیس و سپاهان چنین وضعیتی داریم اما با این تفاوت که ۲ بازیکن مس در تیم ملی عمان بودند و ساعت ۸ شب ۲۵ آبان با تیم ملی ژاپن بازی داشتند. با انجام سه پرواز در روز بیست و ششم آبان در نهایت بیست و هفتم به ما رسیدند. از مسقط به قطر، از آنجا به تهران و از پایتخت به کرمان آمدند.

سرمربی مس رفسنجان تصریح کرد: آنها هم هیچ ریکاوری نکرده و مقابل چین و ژاپن ثابت بازی کردند. مقابل پرسپولیس به دلیل خستگی راه و ریکاوری نکردن نمی‌توانم از آنها استفاده کنم. با این وجود به سازمان لیگ حق می‌دهم که بخواهد در یک فرصت زمانی لیگ را ادامه بدهد و در تعطیلات نیم فصل و پایان فصل به نقطه ای برساند‌. بازی ها خیلی فشرده است. هر چهار روز یک بار باید مسابقه بدهیم و کارمان سخت می‌شود اما این امر اجتناب ناپذیر است و مجبور به تمکین کردن هستیم.

ربیعی افزود: در پایان برای شهر رفسنجان، مردم شریف و نجیبش و کارگران معظم مس آرزوی سرافرازی دارم. قطعا بازیکنان ما می‌دانند که باید برای چه مجموعه بزرگی و مردم عزیزی باید با تمام وجود و توان بجنگند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)