پیشکسوت پرسپولیس در مورد دیدار با الهلال و اتفاقات و حواشی پیرامون این بازی صحبت کرد.

شیث رضایی در خصوص دیدار پرسپولیس مقابل الهلال و شکست در این دیدار اظهار داشت: پرسپولیس در این دیدار به هیچ وجه خوب بازی نکرد و نمی‌توانیم تعارف داشته باشیم و باید بپذیریم واقعاً بد بودیم. این بد بودن که می‌گویم مختص یک بازیکن و یک نقطه از زمین نیست و کل تیم بد بود. الهلال به خوبی توپ را در زمین به گردش در می‌آورد و بازی خود را کاملاً به تیم ما دیکته کرد.

وی افزود: نبود دیدارهای تدارکاتی مناسب و تمرینات منظم در کنار خستگی بازیکنان و حضورشان در دوران بدنسازی پیش فصل باعث شده بود طراوت و شادابی در بدن‌هایشان نباشد و به اصطلاح خیلی زود خالی کردند و نقطه مقابل این موضوع الهلال بود که بازیکنانش آمادگی بدنی عجیب و غریبی داشتند و از همین موضوع برای برتری‌شان استفاده کردند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد عملکرد خط دفاعی تیم عنوان کرد: همانطور که گفتم نمی‌شود بد بودن پرسپولیس را به یک پست و یک نقطه از زمین نسبت داد و کل تیم بد بودند. اگر روی اشتباهات فردی شکست خورده بودیم می‌شد از این نگاه آن را تحلیل کرد ولی وقتی کلیت تیم عملکرد خوبی نداشت دیگر این بحث‌ها جایی ندارد و کل پرسپولیس عملکرد بدی داشت.

رضایی در ادامه گفت: شما نگاه کنید تیم‌های مطرح قاره آسیا هرساله در حال پیشرفت هستند و با هزینه‌های بالا بازیکنان بزرگ و گران قیمت به خدمت می‌گیرند ولی از این طرف ما حتی بازیکنان خودمان را نمی‌توانیم حفظ کنیم. این تفاوت‌ها بالاخره یک جا خودش را نشان می‌دهد.

وی در مورد جدایی نفراتی مثل نوراللهی و مغانلو و کنعانی زادگان توضیح داد: همیشه این صحبت ها بوده که فلانی جدا شده و پرسپولیس تضعیف شده است ولی مهم نام پرسپولیس است که با رفتن هیچ بازیکنی خدشه دار نمی‌شود. وقتی نام باشگاه را جلوی پیراهن می‌نویسند و اسم بازیکن را پشت پیراهن این معنی دارد و این است که نام تیم مهم‌تر از نام اشخاص است.

رضایی در مورد ناامیدی برخی هواداران پرسپولیس از فصل جدید پس از این نتیجه گفت: نا امیدی چرا؟ هیچ دلیلی برای نا امیدی وجود ندارد. پرسپولیس قبلاً هم از این شکست ها خورده ولی هربار بلند شده و جبران کرده است. تیم خوبی جمع شده و مطمئن باشید و این قول را می‌دهم که پرسپولیس امسال هم قهرمان است و دبل هت‌تریک قهرمانی را قطعی بدانید و شکی در این موضوع ندارم.

وی در مورد کری خوانی‌های برخی پیشکسوتان از جمله خودش در فضای مجازی گفت: من هیچ وقت کری نمی‌خوانم و فقط واقعیت‌ها را بیان می‌کنم و اصلا کری خوانی نکردم. بعد از بازی با الهلال دیدم یک جوی از سوی برخی هواداران استقلال راه افتاد که یک لحظه شک کردم که نکند اینها خودشان الهلال را برده‌اند که انقدر با اعتماد به نفس حرف می‌زنند و از ما ایراد می‌گیرند؟ تیم خودشان باخته است بعد به باخت تیم ما گیر می‌دهند؟ این را از قول من به هواداران استقلال بگویید که متأسفیم این بار نتوانستیم انتقام شما را بگیریم. این کاری است که بارها انجام داده بودیم ولی این بار متاسفانه نشد.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد ناراحتی کادرفنی از مسئولان تیم ملی هم توضیح داد: درست است که اولویت با تیم ملی است ولی وقتی یک بازی مهم این چنینی در پیش است که آن هم حکم بازی ملی را دارد چه اشکالی دارد بازیکنی که قرار نیست در ترکیب اصلی برای تیم ملی بازی کند در اختیار تیم باشگاهی باشد؟ اگر ترابی و سرلک تمرین بیشتری با پرسپولیس داشتند شاید شرایط بهتری رقم می‌خورد. به هر حال امیدوارم تیم ملی موفق باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)