دوست دارم پرسپولیس ببرد!

مرجع خبری پرسپولیس : رضا شاهرودی می گوید هواداران پرسپولیس نباید این تیم را در هیچ شرایطی تنها بگذارند.

 

ضا شاهرودی کاپیتان سابق سرخ‌پوشان در ابتدای فصل به عنوان مربی در تیم استیل‌آذین فعالیت داشت و شناخت خوبی از حریف این هفته پرسپولیس دارد. او در مورد مسابقه استیل آذین و پرسپولیس می گوید: «استیل‌آذین هم قصه‌اش مثل پرسپولیس است. این تیم هم بسیار پرنوسان کار می‌کند و در یک بازی خیلی خوب است و در بازی دیگر چندان قوی عمل نمی‌کند و در هر حال امیدوارم بازی خوبی از آب درآید.»

شاهرودی در مورد قهر تماشاگران پرسپولیس با این تیم و حضور کمرنگ تر آن ها در ورزشگاه نیز می گوید: « به نظر من هواداران واقعی پرسپولیس نباید تیم را تنها بگذارند.

 

پرسپولیس اگر نتایج بدی می‌گیرد هواداران باید بیایند و در هر شرایطی که هست تیم را تشویق کنند تا پرسپولیس بتواند نتایج بهتری می‌گیرد.»

 

-پرسپولیس توانست ذوب‌آهن را شکست دهد، شرایط تیم را چطور می‌بینید؟

به نظر من هیچ کس باورش نمی‌شد پرسپولیس با شرایطی که داشت بتواند ذوب‌آهن را مقتدرانه در اصفهان شکست دهد. پرسپولیس اگر بتواند روند پیروزی‌هایش را ادامه دهد مطمئنا حاشیه‌ها از این تیم دور می‌شود و بازیکنان می‌توانند راحت‌تر کار کنند.

-این روزها گفته می‌شود هواداران با پرسپولیس قهر کردند و کمتر به استادیوم می‌آیند. در این ارتباط چه صحبتی دارید؟

به نظر من هواداران واقعی پرسپولیس نباید تیم را تنها بگذارند. پرسپولیس اگر نتایج بدی می‌گیرد هواداران باید بیایند و در هر شرایطی که هست تیم را تشویق کنند تا پرسپولیس بتواند نتایج بهتری می‌گیرد. استقلال تیم دوم ایران است و در یک مقطع به دسته سوم سقوط کرد اما دیدیم که هوادارانشان با این تیم قهر نکردند و توانستند به لیگ دسته یک برگردند. هواداران باید پشتیبان تیم باشند و نباید میدان را خالی کنند.

-شما تقریبا شناخت کاملی از استیل دارید، پیش‌بینی‌تان از این بازی چیست؟

استیل‌آذین هم قصه‌اش مثل پرسپولیس است. این تیم هم بسیار پرنوسان کار می‌کند و در یک بازی خیلی خوب است و در بازی دیگر چندان قوی عمل نمی‌کند و در هر حال امیدوارم بازی خوبی از آب درآید.

-فکر می‌کنید در آخر فصل استیل‌آذین به لیگ یک سقوط کند؟

هیچ چیز معلوم نیست اما امیدوار هستم این تیم در لیگ بماند.

-برای دیدن بازی به استادیوم می‌روید؟

 

متاسفانه مسافرت هستم اما اگر بتوانم به تهران بیایم حتما به استادیوم می‌روم

. -دوست دارید پرسپولیس تیم سابقتان در این بازی ببرد یا استیل‌آذین که در آن زمان مربی آنها بودید؟

مطمئنا دوست دارم پرسپولیس ببرد. ما پرسپولیسی هستیم و همیشه دوست داریم تیم‌مان پیروز باشد.