مدافع اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس دوران افت را رد کرده، به شرایط ایده‌آل رسیده و امسال یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است.

بهروز رهبری فرد در حاشیه دیدار دوستانه منتخب ۹۸ و منتخب استقلال و پرسپولیس که برای زنده‌یاد شهید قاسم سلیمانی برگزار شد، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که هم ورزشگاه آزادی را دوباره دیدم و هم شما خبرنگاران را. من زیاد سیاسی نیستم ولی سردار سلیمانی کسی بود که همه دوستش داشتند. این بازی هم برای شهادت ایشان بود و تجدید خاطره‌ای هم با رفقای قدیمی داشتیم و در کنار بچه‌ها خیلی لذت بریم.

وی در خصوص دیدار دوباره‌اش با علی پروین و یاد و خاطره‌ آن شیرینی‌های زمان حضورش در فوتبال که برای وی به تمرینات می‌برد عنوان کرد: آقای پروین دیابتی که دارد مدیون من است چون آنقدر به او شیرینی دادم قند او بالا رفته است. (با خنده)

مدافع اسبق پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای این تیم گفت: پرسپولیس قهرمان ۵ دوره لیگ برتر است و همه از آن انتظار دارند. هیچکس توقع ندارد این تیم افت کند ولی یک زمانی همه دچار افت می‌شوند. البته پرسپولیس این افت و خان را رد کرد و به شرایط ایده‌آل رسیده و امسال یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است.

رهبری فرد در خصوص شایعه خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: نمی‌خواهم کلیشه‌ای حرف بزنم ولی عمر ما قد نمی‌دهد که خصوصی سازی دو باشگاه را ببینیم. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد و روی ما را کم کنند.

وی در خصوص اینکه کدام مدافع پرسپولیس مثل زمان خودش خوب هستند و او را یاد دوران جوانی می‌اندازند گفت: همه آنها خوب هستند. زمان ما فوتبال بعد دیگری داشت. آن زمان همه چیز غیرتی بود، نه اینکه الان بی غیرت هستند ولی زمان ما همه بچه‌ها پایین شهر بودند و سختی‌های زیادی کشیده بودند. وقتی به داخل زمین می‌آمدند غیرت و تعصب را نشان می‌دادند. نه تنها تیم ما بلکه در استقلال و تیم‌های دیگر هم وجود داشت اما حالا غیرت و تعصب کم شده است. فوتبال ما تقریبا ماشینی مثل فوتبال آلمان شده است. دیگر در فوتبال ما بازیکنانی که تماشاگر به استادیوم بکشند و تکنیکی باشند وجود ندارد.

مدافع اسبق پرسپولیس در خصوص اینکه این روزها در فوتبال ما کلیدواژ‌ه‌ای به نام خوبان عالم وجود دارد و نظر وی در این مورد چیست گفت: خوبان عالم زیاد داریم ولی در این عالم نیستند! نمی‌دانم در کدام عالم هستند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)