تیم فوتبال پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی اولین بازی خود در لیگ برتر بیست و سوم را با برد پشت سر گذاشت.

در نخستین دیدار خود در فصل بیست‌و‌سوم لیگ برتر فوتبال، از ساعت 19:30 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان آلومینیوم اراک بود که این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید تا مدافع عنوان قهرمانی لیگ کارش را با برد در فصل جدید آغاز کند. علی نعمتی در دقیقه 38 تک گل پرسپولیسی‌ها را به ثمر رساند.

این مسابقه به دلیل بازسازی ورزشگاه آزادی بدون حضور هواداران برگزار می‌شود.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، علی نعمتی، حسین کنعانی‌زادگان، سروش رفیعی (63-مسعود ریگی)، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی ترابی (86- محمد عمری)، میلاد سرلک (86-سینا اسدبیگی)، دانیال اسماعیلی‌فر، وحید امیری، شهاب زاهدی (63-امید عالیشاه) و سعید صادقی.

ترکیب آلومینیوم: احمد گوهری، مهدی لیموچی، علیرضا نقی‌زاده (74-عارف حاجی عیدی)، امین جهان‌کهن، مرتضی تبریزی، سیدمهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی‌فرد، میلاد فخرالدینی، میلاد بدرقه و محمدمهدی لطفی.

داور: امیر سامان سلطانی

نیمه اول

دقیقه 8: میلاد فخرالدینی اولین کارت زرد بازی را دریافت کرد.

دقیقه 21: شوت سنگین دانیال اسماعیلی‌فر را گوهری برگشت داد و در ادامه ضربه پورعلی‌گنجی پس از برخورد به پای مدافعان راهی کرنر شد.

دقیقه 24: وحید امیری با یک شوت از راه شانس خود را برای باز کردن دروازه آلومینیوم امتحان کرد که ضربه این بازیکن هم از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 38: پاس زیبای سروش رفیعی پشت مدافعان آلومینیوم را علی نعمتی با یک چیپ دقیق از بالای سر احمد گوهری وارد دروازه آلومینیوم کرد تا نخستین گل فصل سرخپوشان را به نام خود ثبت کند.

دقیقه 43: ضربه سر وحید امیری به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 45: کار خوب بازیکنان آلومینیوم توپ را در موقعیتی عالی به فخرالدینی رساند اما ضربه بی‌دقت این بازیکن فرصت خوب تیمش را از دست داد و توپ از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه 3+45: ضربه مرتضی تبریزی راه به جایی نبرد و با اختلاف از بالای دروازه بیرانوند راهی اوت شد.

نیمه دوم

دقیقه 51: لیموچی با یک حرکت انفرادی وارد محوطه پرسپولیس شد و از زاویه بسته قصد باز کردن دروازه بیرانوند را داشت که ضربه او به شکلی خطرناک از روی دروازه عبور کرد.

دقیقه 58: توپ ربایی وحید امیری و پاس او به شهاب زاهدی می‌رفت گل دوم سرخپوشان را در پی داشته باشد اما ضربه بی‌دقت مهاجم جدید پرسپولیس این فرصت را از سرخپوشان گرفت.

دقیقه 62: علیرضا بیرانوند با عکس‌العملی خوب ضربه بغل پا و خطرناک لیموچی را برگشت داد.

دقیقه 90: شوت سعید صادقی از پشت محوطه جریمه را احمد گوهری برگشت داد و در ادامه ضربه امیری روی سقف دروازه آلومینیوم فرود آمد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)