مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: دوست داشتم پرسپولیس هم با من قهرمان شود هرچند که من ساختارسازی کردم.

محمد رویانیان در گفت‌وگو با فارس در مورد قهرمانی تیم پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: این قهرمانی را به همه هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم چرا که آنها همواره حامی تیم بودند و حلاوت و شیرینی این قهرمانی گوارای وجود آنها باشد. واقعاً هیچ چیزی بهتر از قهرمانی پرسپولیس وجود نداشت که باعث شد دل میلیون‌ها هوادار شاد شود. من این قهرمانی را به کادر فنی، کادر مدیریت، بازیکنان، اعضای هیأت مدیره و همه دست‌اندرکاران و کارمندان باشگاه پرسپولیس تبریک می‌گویم چون این قهرمانی حاصل زحمات آنها است.

وی افزود: زحمات زیادی کشیده شد تا این تیم قهرمان شود و باید به همه کسانیکه در این قهرمانی نقش داشتند خداقوت بگویم. البته دوست داشتم که در این شرایط نساجی مقابل پرسپولیس قرار نگیرد چرا که به هر حال من مازندرانی هستم و نساجی را دوست دارم. ای کاش در این شرایط نساجی مقابل پرسپولیس قرار نمی‌گرفت چون برای من سخت بود که این شرایط را ببینم. امیدوارم فصل بعد هم موفقیت‌های پرسپولیس به صورت پی‌درپی ادامه داشته باشد اما از طرفی برای تیم‌هایی که سقوط کردند هم ناراحت هستم چرا که زحمات زیادی کشیدند اما در نهایت نتوانستند در لیگ برتر بمانند و این مسئله ناراحت‌ کننده است.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که دوست داشتید پرسپولیس در زمان شما هم قهرمان لیگ برتر می‌شد، عنوان کرد: خوشحالم که پرسپولیس بدون من قهرمان شد چرا که شایستگی این مسئله را داشت و در همه بازی‌ها شایسته عمل کرد. برتری پرسپولیس به گونه‌ای بود که مقابل همه رقبا سرتر بود و این کادرفنی و بازیکنان را که می‌بینم خوشحال می‌شوم. شاید دوست داشتم در این شرایط حضور داشتم و پرسپولیس با من هم قهرمان می‌شد اما من برای ساختارسازی باشگاه تلاش کردم هرچند که قهرمانی هم لازم است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)