مرجع خبری پرسپولیس : معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس تهران با انتقاد از بازی دیروز مقابل استقلال اهواز گفت: سرمربی تیم برای آمادگی بیشتر پیش از بازی هفته سوم مقابل پاس، درخواست سه بازی تدارکاتی کرده است.

دکتر محمدرضا زادمهر در گفتگو با خبرنگاران درباره بازی دیروز مقابل استقلال اهواز گفت: توقع داشتیم پرسپولیس نسبت به بازی هفته نخست لیگ برتر بهتر کار کند ولی این گونه نشد و به خصوص بازیکنان ملی پوش ایران به علت خستگی ناشی از بازی بوسنی نتوانستند برای تیم به خوبی بازی کنند .

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس تهران افزود : بر اساس صحبت های سرمربی تیم خواسته های وی در تیم اجرا نشده است و به همین علت عملکرد خوبی در بازی دیروز نداشتیم .
معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس تهران گفت : در هدف گذاری باشگاه پرسپولیس باید در چهار بازی نخست لیگ ۸ امتیاز بگیریم و برای رسیدن به این هدف باید دو بازی آینده لیگ را با پیروزی پشت سر بگذاریم.
محمدرضا زادمهر گفت: اینکه کدام بازیکن در زمین باشد فقط بر اساس نظر سرمربی تیم است، سرمربی باشگاه، استقلال عمل دارد و آقای کرانچار هم تقاضای سه دیدار تدارکاتی کرده است که به زودی این تیم ها را مشخص خواهیم کرد.
 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)