مرجع خبری پرسپولیس : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ۲۴ ساعت بلاتکلیفی در فرودگاه روی عملکرد من در بازی مقابل استقلال اهواز تاثیر منفی گذاشت.

مجتبی زارعی پس از تساوی مقابل استقلال اهواز اظهار داشت: آن طوری که تصور می‌کردیم نتوانستیم همراه تیم ملی از بوسنی به تهران برسیم و ۲۴ ساعت بلاتکلیفی در فرودگاه روی عملکرد من در دیدار مقابل استقلال اهواز ضربه زد.


وی افزود: با این هدف به زمین آمدم که بتوانم به پرسپولیس کنم اما واقعا دیدم توان این کار را ندارم و در بین دو نیمه از کرانچار خواستم من را تعویض کند. من عاشق پرسپولیس هستم و هر وقت ببینیم که نمی‌توانم در زمین به این تیم خدمت کنم خودم داوطلبانه از سرمربی درخواست تعویض می‌کنم.
زارعی خاطرنشان کرد: به هواداران قول می‌دهم یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران خواهم شد و گل های زیادی می زنم و پاس گل های بسیاری می دهم.
وی در خصوص بازی تیم ملی مقابل بوسنی گفت: با وجودی جوی که در زمین برای بازیکنان ما درست کرده بودند برد شیرینی کسب کردیم و در دیدار دوستانه نشان دادیم می توانستیم به جام جهانی برویم. مهم بازی کردن من نبود و فقط خوشحال هستم که درس خوبی به بوسنی دادیم.
 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)