مرجع خبری پرسپولیس : امیدواری به پرسپولیس ۸۹ را می‌توان در لحن کلام سرخپوشان هم حس کرد. مصاحبه مجتبی زارعی مهاجم شیرازی پرسپولیس نیز گویای همین مطلب است

او می گوید…


* تبریک می‌گوییم، برد شیرینی بود.
ممنون، واقعا همین‌طور است. به خدا حق ما بود که ببریم. این مدت تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته بودیم و بدنسازی مناسبی هم انجام دادیم. کم کم همه باور می‌کنند که پرسپولیس چقدر آماده است. مطمئن باشید امسال نمی‌گذاریم هوادارای حرص بخورد!

* پس معلوم است هوادارن پرسپولیس را خیلی حرص داده‌اید!
واقعیت همین‌طور است! ان‌شاءا… امسال جبران می‌کنیم و نمی‌گذاریم آنها دیگر ناراحت شوند.

 

 

* چطور زیر بارش آن همه سنگ و بطری بازی کردید؟!
وا… نمی‌دانم در این مورد چه بگویم. به خدا در بازی‌های حذفی هم که به تبریز رفتیم، خیلی نگران بودیم که چیزی به سرمان برخورد نکند. فکر می‌کنم باید فرهنگ‌سازی شود و اجازه ندهند فضای ورزشگاه‌ها به چنین حرکاتی عادت کند.* اول فصل است و معمولا هماهنگی بازیکنان تیم‌ها کم است.

مطمئن باشید با همین ناهماهنگی که می‌گویید وجود دارد، می‌توانستیم با اختلاف ۳ گل حریف را شکست دهیم. کسب ۳ امتیاز اول فصل برایمان خیلی حیاتی بود. ان‌شاءا… بتوانیم این روند را ادامه دهیم و ثمره‌اش را در مسابقات آسیا ببینیم.

* بازی تراکتورسازی را چطور دیدی؟
تراکتورسازی یکی از قویترین تیم‌های لیگ ۸۹ است. قول می‌دهم هیچ تیمی به راحتی نتواند تراکتورسازی را ببرد.

* برای دقایقی در ترکیب پرسپولیس قرار گرفتی و بازی کردی، چطور بود؟
فکر می‌کنم اگر بازی مساوی بود زودتر به میدان می‌آمدم اما علی‌آقا تصمیم گرفت ۲۰ دقیقه آخر بازی به میدان بیایم و به من گفت؛ برو تو زمین و خوب فوتبال کن.* حالا از عملکردت راضی بود؟

بعد از بازی خیلی راضی بود. خودش گفت که خوب کار کردی. همانی بود که می‌خواستم.

* برای بازی با صبا آماده هستید؟
بله، صبا تیم باتجربه‌ای است و از مربی بادانشی همچون محمود یاوری بهره می‌برد. باید خیلی آماده باشیم تا بتوانیم این تیم را شکست دهیم.

* گفتی محمود یاوری!
ببینید یاوری مربی و استاد من است. من خیلی چیزها از ایشان یاد گرفتم. ولی به هر حال فوتبال حرفه‌ای است و باید مقابل همه با تمام قوا وارد زمین شویم.* بالاخره کی برای پرسپولیس گل می‌زنی؟

به زودی. موقعیت گیرم بیاید حتما گل می‌زنم. قول می‌دهم در تک موقعیت‌ها گل بزنم.* فکر می‌کردی این هوادار به ورزشگاه بیاید؟

چرا که نه، من از آنها تشکر می‌کنم که باز هم تنهایمان نگذاشتند اما ان‌شاءا… در بازی‌های بعدی حتما ورزشگاه پر می‌شود.* با این بلیت‌های گران؟!

نمی‌دانم در این مورد چه بگویم. این مساله دست فدراسیون فوتبال است و خودشان در این مورد تصمیم می‌گیرند. اما باید کمی هم فکر مردم باشیم تا خدایی ناکرده از فوتبال دلزده نشوند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)