مرجع خبری پرسپولیس : جلسه هم اندیشی و هماهنگی اعضای تیم فوتبال پرسپولیس امروز در محل باشگاه تشکیل شد.

 

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ جمشید زارع قائم مقام این باشگاه که خود در این نشست حضور داشت، پیرامون آنچه در این جلسه رخ داد، گفت: با تصمیم و تدبیر آقای رویانیان مدیر عامل محترم باشگاه و در پی جلسه ای که روز یکشنبه با حمید استیلی سرمربی تیم داشتند،

مقرر گردید اعضای تیم گرد هم آمده تا درباره عوامل شکست تیم پرسپولیس در کرمان بحث و تبادل نظر صورت گیرد و عوامل درگیر در فضایی دوستانه دیدگاه ها و نظرات خود را مطرح کنند که این هم اندیشی به جهت پیشبرد اهداف باشگاه که همانا ارتقاء سطح تیم و افزایش رضایتمندی هواداران است صورت گرفت.

 

قائم مقام باشگاه پرسپولیس افزود: برخلاف شایعات این نشست نه احضار بود و نه اولتیماتوم، بلکه یک دعوت برای فضایی دوستانه بود که آقایان علی پروین و محمد پنجعلی نیز در این جلسه حضور یافتند تا از دانش و تجربیات آنها بهره لازم برده شود.

 

جمشید زارع در ادامه تصریح کرد: در این جلسه گزیده هایی از فیلم بازی، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و در نهایت جمع بندی همه صحبت های مطرح شده آن بود که کلیه اعضای تیم با همدلی و اقتدار آماده بازی با تیم صدرنشین نفت تهران شوند.

 

وی در پایان گفت: در شرایط کنونی بر خلاف تمام شایعات منتشر شده، باشگاه پرسپولیس حمایت خود را از حمید استیلی سرمربی این تیم اعلام کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)