مرجع خبری پرسپولیس : بازیکن تازه وارد تیم فوتبال پرسپولیس گفت:پرسپولیس دایى با بقیه پرسپولیس هاى تاریخ خیلى فرق دارد.

 

مازیار زارع گفت: در فوتبال حرفه اى هر لحظه این امکان وجود دارد که اتفاقى بیفتد و همه پیش بینى ها از بین برود مثل بازگشت من به پرسپولیس که هیچ کس فکرش را نمى کرد به این زودى و فقط پس ازگذشت یک فصل رقم بخورد. به جز ملوان به شخصه دوست نداشتم پیراهن تیمى جز پرسپولیس را در ایران بپوشم چرا که آنها محبوب ترین تیم آسیا هستند و بازیکنى که یک دقیقه براى این تیم بازى کند دیگر نمى تواند با پوشیدن پیراهن تیم دیگرى آرام بگیرد.

 

او ادامه داد: در مورد مبلغ قرار دادم هم باید بگویم که این موضوعى است بین من و باشگاه و همان طور که مى دانید در فوتبال ایران رسم نیست که اعلام شود، ولى اگر باشگاه صلاح بداند خودش این ارقام را اعلام مى کند. من هم بازیکنى هستم که تابع قانونم و در این قضیه سقف قرارداد را رعایت کردم چرا که قانونى لازم الاجراست.

 

 

زارع گفت: پرسپولیس در همه حال، پرسپولیس است و همه تیم ها از شنیدن نام این تیم هراس دارند و به وحشت مى افتند ولى به نظر من پرسپولیسى که دایى را بالاى سرخودش به عنوان سرمربى دارد با بقیه پرسپولیس هاى تاریخ خیلى فرق دارد بنابراین از همین روز اول براى همه تیم ها خط و نشان کشیده ام و فقط به قهرمانى رضایت دارم.

 

 

زارع افزود: تصمیم اصلى را در مورد بازى کردن یا روى نیمکت نشستن من دایى مى گیرد و خودم دوست دارم بازى کنم و اصلا هیچ بازیکنى را هم پیدا نخواهید کرد که از نیمکت نشینى راضى باشد ولى حرف آخر را کادر فنى و دایى مى زنند و بازیکنان هم باید تابع این تصمیم باشند

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)