شنبه ۵ بهمن (۱۲:۵۰) 

مرجع خبری پرسپولیس : کریمی تمرین نکرد  … زرینچه در تمرین پرسپولیس حضور یافت

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز با حضور جواد زرینچه برگزار شد

تمرین پرسپولیس، صبح امروز از ساعت ۱۰ در آکادمی ملی المپیک پیگیری شد.
در این تمرین بازیکنان پس از ۴۰ دقیقه دویدن در فضای رو باز آکادمی ملی المپیک به دو قسمت تقسیم شدند. بازیکنان اصلی زیر نظر کماسی ابتدا به دویدن، حرکت روی موانع و زدن وزنه‌های سبک پرداختند و بازیکنان ذخیره نیز زیر نظر افشین پیروانی در سالن فوتسال آکادمی به کار با توپ پرداختند.
دقایقی بعد ذخیره‌ها و بازیکنان اصلی تغییر جا دادند.

*بارش برف باعث شد پرسپولیسی‌ها امروز در زمین گلف تمرین نکنند و تمرینات خود را در آکادمی ملی المپیک پیگیری کنند. اما عابدزاده تمرینات ویژه‌ای را در چمن مصنوعی آکادمی به مدت یک ساعت و ۲۰ دقیقه برای دروازه‌بانان برگزار کرد.

* علیرضا محمد به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو و علی کریمی به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر با لباس شخصی حضور داشتند و تنها نظاره‌گر بودند.

* جواد زرینچه که برای تمرین به محل آکادمی ملی المپیک آمده بود دقایقی با دروازه‌بانان پرسپولیس و عابدزاده به گفت و گو پرداخت. همچنین محسن خلیلی پس از ماه ها در تمرین امروز پرسپولیسی‌ها به طور رسمی حضور پیدا کرد.

* در ابتدای تمرین کادر فنی پرسپولیس و بازیکنان به گرمی از خلیلی استقبال کردند. او دقایقی با افشین پیروانی و عابدزاده در خصوص آخرین وضعیتش گفت و گو کرد.

* افشین پیروانی در ابتدای تمرین به مدت ۲۰ دقیقه با بازیکنان به صحبت پرداخت.

* حسین بادامکی به دلیل مصدومیت پس از نیم ساعت حضور درتمرینات گروهی به صورت اختصاصی تمرین کرد.

* محسن خلیلی تمرینات اختصاصی خود را در سالن وزنه آکادمی ملی المپیک زیر نظر کماسی انجام داد.

* امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال با حضور در جاده تندرستی مجموعه ورزشی انقلاب قصد تمرینات اختصاصی را داشت و از کنار محل تمرین پرسپولیس عبور کرد اما با بازیکنان صحبتی نکرد.

* تمرین امروز پرسپولیس ساعت ۱۲ به پایان رسید

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)