مصاحبه رویانیان فوتبالی شد

مرجع خبری پرسپولیس : تبدیل مصاحبه سوختی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به مصاحبه فوتبالی با تغییر موضع وی همراه بود.

 

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ محمد رویانیان در تمرین صبح امروز پرسپولیس که پشت درهای بسته برگزار شد، حضور یافت و در جلسه‌ای با بازیکنان به صحبت پرداخت.

 

درحالی که ورود خبرنگاران به تمرین این تیم ممنوع بود اما دوربین واحد مرکزی خبر مجوز حضور در ورزشگاه درفشی‌فر را گرفت. وقتی سایر خبرنگاران حاضر در این ورزشگاه به این موضوع معترض شدند و گفتند چرا به ما اجازه ورود و صحبت با رویانیان داده نمی‌شود، حمیدرضا قریب مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در اظهارنظری عجیب به خبرنگاران حاضر در محل گفت که مصاحبه رویانیان ارتباطی به فوتبال ندارد و درباره مسائل سوخت کشور است اما چند ساعت کافی بود تا عدم صحت این گفته ثابت شود.

مصاحبه رویانیان در بخش خبری ساعت ۱۸:۴۵ شبکه ۳ سیما پخش شد که طی آن مدیرعامل پرسپولیس منکر این قضیه شد که زمانی را برای اعلام سرمربی جدید عنوان کرده است.

درحالی که پیش از این رویانیان گفته بود که سرمربی پرسپولیس در ۴۸ و یا ۷۲ ساعت آینده انتخاب می‌شود این بار با تغییر موضع توپ را به زمین خبرنگاران انداخت و گفت که این موارد حاصل ذهن خلاق خبرنگاران است.

 

این در شرایطی است که رویانیان بارها در مصاحبه‌های خود (حتی مصاحبه تلویزیونی) از اعلام نام سرمربی جدید پرسپولیس در ۴۸ یا ۷۲ ساعت آینده خبر داده بود. وی همچنین جمال حاجی و مصطفی دنیزلی به عنوان گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس نام برد.

 

رویانیان گفت زمانی را مشخص نکرده بوده و تنها مطبوعات به خاطر “ذهن خلاق‌شان” این زمان را به عنوان وقت قطعی معرفی سرمربی آتی این تیم اعلام کرده بودند.

وی عنوان کرد: ما همه‌ گونه مربی داریم. هم مربی برای نیم فصل داریم، هم برای یک فصل و نیم داریم هم برای دو فصل اما روزنامه‌های ورزشی و خبرنگاران پرجوش آن هر روز یک چیزی نوشتند. روزنامه ها خودشان با لوکا مصاحبه کردند، با او به توافق رسیدند و با او قرارداد هم امضا کردند.

وی ادامه داد: یک روزنامه نوشت لوکا امضا کرد، یک روزنامه دیگر نوشت پروین از این به بعد استراتژی‌اش را در باشگاه عوض خواهد کرد، یک روزنامه‌ی دیگر از قول کریمی نوشت که فلان. خلاصه در روزنامه‌های ورزشی ما هیچ گونه آرامشی وجود ندارد و هر روز مطلبی نوشته می شود.

 

لوکا بوناچیچ بود. با آقای دنیزلی در دو، سه روز اخیر صحبت کردیم. آقای جمال حاجی هم بودند که صحبت‌هایمان با ایشان تمام شده است. اما هنوز هیچ چیز معلوم نیست و هرچه در روزنامه‌های ورزشی نوشته می شود، حاصل ذهن خلاق خبرنگاران پرجوش ورزشی است.

 

وی گفت یک گزینه ۶ ماهه و یک گزینه یک و نیم ساله برای سرمربی گری در نظر گرفته ایم که گزینه ۶ ماهه توافقاتش انجام شده است اما همچنان در حال مذاکره گزینه دوم هستینم.

 

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)