زمان حضور بازیکن تیم پرسپولیس در اردوی تیم ملی امید مشخص شد.

تیم ملی فوتبال امید کشورمان از پنجشنبه هفته گذشته تمرینات آماده‌سازی خود را برای حضور در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی با 13 بازیکن آغاز کرد.

سینا سعیدی فر و امیرعلی صادقی پس از اتمام اردوی استقلال در ترکیه به اردوی تیم امید اضافه شدند. با این وجود یحیی گل‌محمدی به مسئولان تیم امید اعلام کرده محمد مهدی احمدی را پس از دیدار دوستانه فردا پرسپولیس با شاگردان مهدوی‌کیا در اختیار تیم ملی قرار خواهد داد.

اردوی تراکتور در ترکیه دوشنبه به اتمام می‌رسد و با موافقت قربان بردیف قرار است میلاد کر، مهدی هاشمی نژاد و آریا برزگر پس از اتمام اردوی تیم تبریزی در استانبول بمانند تا پس از سفر کاروان تیم امید به قونیه به جمع شاگردان مهدوی‌کیا اضافه شوند.

البته به این دلیل که ژوزه مورایس، سرمربی سپاهان تاکنون نظر مثبت خود را درباره حضور آریا یوسفی و یاسین سلمانی در اردوی تیم امید اعلام نکرده قرار است این نفرات فردا با تیم اصفهانی به ایران بازگردند تا پس از بازگشت به کشورمان درمورد اضافه شدن‌شان به تیم امید تصمیم گیری شود.

اعضای تیم ملی امید پس از برگزاری دو بازی دوستانه با پیکان و پیکان 12 مرداد همراه با سایر نفرات کاروان ایران برای حضور در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی عازم قونیه می‌شوند و به ترتیب در روزهای 17، 19 و 21 مرداد در گروه اول این مسابقات به مصاف آذربایجان، مراکش و عربستان می‌روند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)