دیدار تیم‌های استقلال و سایپا در چارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال برنده‌ای نداشت و دو تیم به تقسیم امتیاز رضایت دادند.

در ادامه دیدارهای هفته بیست‌ودوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، تیم‌های استقلال و سایپا از ساعت ۲۱ امشب (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک – یک به پایان رسید. مسعود ریگی (۱۶) برای استقلال و فرشید باقری (۴۵ – گل به خودی) برای سایپا زننده گل‌های این بازی بودند.

تیم استقلال با این تساوی ۳۷ امتیازی شد و با توجه به پیروزی فولاد خوزستان مقابل ماشین‌سازی، یک رده دیگر سقوط کرد و در جایگاه ششم جدول ایستاد تا پس از شکست هفته گذشته، این بار علاوه بر جا ماندن از کورس قهرمانی، در خطر از دست دادن سهمیه آسیا قرار بگیرد. شاگردان ابراهیم صادقی نیز ۲۰ امتیازی شدند و به رده سیزدهم جدول صعود کردند.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، مسعود ریگی، آرش رضاوند، سیاوش یزدانی (۸۴ – محمد بلبلی)، وریا غفوری، علی دشتی (۵۵ – زکریا مرادی)، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور (۷۳ – هروویه میلیچ)، فرشید باقری و مهدی قائدی (۷۴ – سینا خادم‌پور).

ترکیب سایپا: حامد فلاح‌زاده، خالد شفیعی، آرمین سهرابیان، مهیار جباری (۶۳ – سعید محمدفرد)، آرمان رمضانی، مجید علیاری، روزبه شاه‌علیدوست، صادق بارانی، ابوالفضل جلالی، حسین کامیاب (۶۳ – رضا جعفری (۲+۹۰ – مرتضی آقاخان)) و محمدرضا سلیمانی.

داور: پیام حیدری