مرجع خبری پرسپولیس : کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال فرانسه گفت: تیم ملی از انجام بازی گروهی معمولی عاجز است و این یعنی دومنش مربی نیست.

 

 

 

به نقل از آسوشیتدپرس زین‌الدین زیدان گفت: دومنش تیمی را به آفریقای جنوبی آورده که کار گروهی انجام نمی‌دهد. چنین مسئولی مربی نبوده و به کارش وارد نیست.
وی افزود: آنچه از بازی با اروگوئه مشاهده شد، این مسئله را نمایان می ساخت که بزرگترین مشکل حال حاضر تیم او، نداشتن کار گروهی است. نمی‌دانم قبل از حضور در آفریقای جنوبی چه اقداماتی انجام شده؛ اما آنچه که مشخص است، تیم ملی ما که زمانی بازی گروهی‌اش زبانزد بود، اکنون قادر به انجام بازی گروهی معمولی هم نیست.
این چهره ۳۷ ساله ادامه داد: بازیکنان تیم ملی باید به این نکته مهم بسیار توجه کنند و در مقام حمایت از یکدیگر برآیند. بدون حمایت و جانبداری دسترسی به کار گروهی میسر نیست.
زیدان که همراه فرانسه در جام جهانی ۱۹۹۸ به مقام نخست‌ رسید، در جام جهانی ۲۰۰۲ کره و ژاپن تجربه تلخ حذف این پیکارها را به دست آورد؛ ولی در جام جهانی ۲۰۰۶ در حالی که خود بازوبند کاپیتانی را در بازو داشت، نایب قهرمانی جهان را با خروس‌های فرانسوی تجربه کرد.
او بیان کرد: متاسفم که باید بگویم دومنش مربی نیست. او هنوز نتوانسته ارتش متحدی را به وجود آورد و کار گروهی را سرلوحه برنامه تیم قرار دهد.
فرانسه در نخستین دیدار خود در جام جهانی مقابل تیم ۱۰ نفره اروگوئه با تساوی بدون گل متوقف شد.
بازی بعدی فرانسه مقابل مکزیک روز پنجشنبه در شهر هوله کوآن انجام خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)