مرجع خبری پرسپولیس : صحبت های ضد و نقیض فراوانی در خصوص علی کریمی در هیئت فوتبال تهران به گوش می رسد، عده ای معتقدند علی رغم اینکه عباس انصاری فرد حضور علی کریمی در  پرسپولیس را منتفی دانسته، اما چه بسا کریمی در لحظات آخر بازهم سر از پرسپولیس در آورد .

قرارداد “حوار ملا محمد” و حلافی با تیم فوتبال پرسپولیس به ثبت رسید
دو بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس به نام‌های حوار ملا محمد و سعید حلافی قرارداد خود را با این باشگاه به ثبت رساندند.
به گزارش مرجع خبری پرسپولیس از آخرین وضعیت نقل و انتقالات، مدیر برنامه‌های حوار ملا محمد، بازیکن ۲۸ ساله تیم ملی فوتبال عراق که با باشگاه پرسپولیس تهران به توافق رسیده بود، عصر امروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهران از طرف این بازیکن قراردادی یکساله با سرخپوشان تهرانی به ثبت رساند.
ملامحمد ظرف دو روز آینده به تهران می آید و در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس شرکت می کند. این بازیکن عراقی پیش از این در تیم‌های نیروی هوایی عراق، الانصار لبنان، “آپولون لیماسول” و “آنورتوسیس فاماگوستا” قبرس، العین امارات و الخور قطر بازی کرده است.

سعید حلافی دیگر بازیکنی بود که عصر امروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس به ثبت رساند. هافبک فصل گذشته تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با قراردادی دوساله به عضویت تیم پرسپولیس درآمد.
همچنین مهرداد نور افکن بازیکن فصل گذشته برق شیراز هم قرار داد خود را با استقلال تهران ثبت کرد ضمن اینکه صحبت های ضد و نقیض فراوانی در مورد علی کریمی در هیات فوتبال تهران به گوش می رسند و عده ایی بر این باورند که علیرغم اینکه عباس انصاریفرد جدایی کریمی از پرسپولیس را قطعی دانسته اما چه بسا کریمی در لحظات آخر بازهم سر از پرسپولیس در آورد هر چند که پیشنهاد هدایتی بد جوری موی دماغ پرسپولیسی ها در این قضیه شده است.
حسین عبدی و احمدرضا عابدزاده مربیان پرسپولیس هم امروز در دفتر هیات فوتبال تهران دیده شدند.
در همین حال رییس سازمان لیگ شایعات امروز مبنی بر تمدید زمان نقل و انتقالات را رد کرد و گفت: مهلت نقل و انتقال و ثبت قرارداد بازیکنان لیگ برتر تا ساعت ۱۲ امشب خواهد بود و این مهلت تنها برای سه باشگاه لیگ برتری تمدید شده است.
عزیز محمدی ضمن اعلام تصریح کرد : مهلت نقل و انتقالات بازیکنان برای تیم های لیگ برتر تا نیمه شب امشب در محل هیئت های فوتبال سراسر کشور ادامه خواهد داشت و این زمان تمدید نخواهد شد.
محمدی افزود : تنها این مدت برای سه باشگلاه استیل آذین ، تراکتورسازی و شاهین بوشهر آنهم به مدت ۴۸ ساعت تمدید شده است و پس از پایان این مهلت هیچ گونه قراردادی در هیئت های فوتبال ثبت نخواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)