پرسپولیس نیوز: سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: فکر می‌کنم برای رای کمیته استیناف به زودی به جمع‌بندی برسند و اوایل هفته آینده اعلام می‌شود.

امیرمهدی علوی پس از جلسه کمیته استیناف، در خصوص جزییات این جلسه اظهار داشت: در ابتدا تسلیتی خدمت محمود فکری عزیز که در غم از دست دادن برادرش عزادار است عرض می‌کنم و همچنین روز جهانی رادیو را تبریک می‌گویم. در جلسه امروز کمیته استیناف نشست مفصلی برگزار شد و مباحث مرتبط را مرور شد و برنامه‌هایی که هر دو باشگاه داشتند به استحضار کمیته استیناف رسید و ان شاالله با توجه به جمع بندی که می‌شود در هفته آینده و فکر کنم نخستین روزهای هفته آینده به صورت رسمی از طریق سایت رسمی فدراسیون اعلام خواهد شد.

* در مورد شروع لیگ هر چه ستاد مقابله با کرونا بگوید همان می شود

سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد از زمان از سرگیری مسابقات لیگ برتر گفت: در این زمینه توضیحات لازم داده شده و مواردی که در ستاد مقابله با کرونا وجود دارد و مباحثی که مقامات بالادستی مثل فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا مدنظر دارند، لحاظ خواهد شد.

*برای اصلاح اساسنامه کمیته مربوطه در حال پیگیری است

علوی در مورد اینکه صحبت‌هایی در مورد جابجایی‌ها در فدراسیون و اخباری که در مورد اصلاح اساسنامه فدراسیون مطرح شده؛ گفت: همیشه در فدراسیون و همچنین باشگاه‌های بزرگ مباحث مختلفی مطرح می‌شود که این طرح کاملا طبیعی است. در مورد بحث اصلاح اساسنامه دوستان در کمیته مربوطه به صورت شبانه‌روزی در حال پیگیری و برگزاری جلسه با دبیر کل فدراسیون و سرپرست فدراسیون هستند. تا موارد در این زمینه به جمع بندی کامل برسد. همین امروز در مورد این مسئله جلسه بود که ان شالله موارد مربوط به اصلاح اساسنامه طبق برنامه‌ریزی پیش برود.

* توضیح در مورد پرونده ویلموتس

وی در مورد پرونده ویلموتس عنوان کرد: در خصوص این موضوع موارد زیادی مطرح می‌شود اما از آنجایی که این موضوع کاملا برداشت می‌شود و شرکت‌هایی هستند که به صورت آنلاین موارد را منتقل می‌کنند سیاست فدراسیون این است که مبحث حقوقی را در جایگاه خودش پیگیری کند اما این حق برای همکاران‌مان در رسانه‌های گروهی وجود دارد که در جای خودش و در زمانی که خیلی دور نخواهد بود این موارد به استحضار آنها برسد.

* روند تکمیل درمان آقای تاج در حال انجام است

سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد آخرین وضعیت مهدی تاج گفت: دیروز جناب اسلامیان به این مسئله اشاره کرد. او برای مداوا و درمان قلب‌شان سفری به فرانکفورت داشت و در آنجا به کرونا مبتلا شد و شنبه هفته‌ای که گذشت مرخص شد اما الان تکمیل درمان او در حال انجام است و ان شالله هر چه سریع‌تر سلامتی‌شان به دست آورند.

* بحث استعفای ساکت نیست

علوی در مورد آخرین وضعیت محمدرضا ساکت و اینکه آیا او استعفا داده یا اخراج شده، اظهار داشت: اصلا بحث استعفا و اخراج نیست.

*در مورد پرونده کی‌روش خزانه دار فدراسیون صحبت کرد

وی در مورد پرونده کارلوس کی روش عنوان کرد: در این زمینه از طریق خزانه‌دار فدراسیون فوتبال اطلاع‌رسانی شد و فکر می‌کنم به صورت کامل مباحث را در این زمینه باز کردند. باز هم جزییات دیگری هم باشد اطلاع می‌دهیم. تمام جزییات مالی که در مورد تمام پرونده‌هایی که مدنظر دوستان ما در رسانه‌ها است و هر ابهامی که می‌تواند وجود داشته باشد را در نشست خبری با خزانه‌دار فدراسیون می‌توانند مطرح کنند و سعی می‌کنیم با توجه به تقارن موضوع با ماه مبارک رمضان در زمانی که دوستان اذیت نشوند بتوانیم در خدمت آنها باشیم.

* بحث آقای اسلامیان سومی در جام ملت ها بود

سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه اسلامیان روز گذشته عنوان کرد ما بعد از ۱۵ سال به جمع ۴ تیم برتر جام ملت‌های آسیا رسیده‌ایم و آیا این صحبت عضو هیأت فدراسیون تائیدی بر پاداش سومی تیم ملی برای کارلوس کی‌روش بود، عنوان کرد: ما بعد از ۱۵ سال به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا رفتیم. خیر آن بحث سومی بود و این را هم یادتان باشد که جام ملت‌های اخیر اولین جام ملت‌هایی بود که مسابقه رده‌بندی نداشت.

* فدراسیون در کنار باشگاه ها برای حل مسائل بین المللی شان است

علوی در مورد تقویت برنامه‌ریزی‌های حوزه اقتصادی فدراسیون تصریح کرد: جلسه‌ای هم دقیقا دوستان در همین موضوع با جناب درودگر داشتند که در ارتباط با تامین منابع پایدار در حوزه فدراسیون است که در این زمینه هم اطلاع‌رسانی می‌شود. دو بخش دیگر هم در مورد تقویت برنامه‌ریزی‌ها در حوزه تیم ملی و در نهایت تقویت برخی دپارتمان‌ها و کمیته‌ها بود و جلسات زیادی برگزار شد و فکر می‌کنم سابقه نداشته که هر روز اینجا جلسه داشته باشیم و هر روز هم خبر باشد. باشگاه‌های مختلف آمدند، فدراسیون در کنار باشگاه‌هاست برای حل مشکلات‌شان در حوزه حقوقی و حوزه بین‌الملل.

* کمیته صدور مجوز حرفه ای فعال است

وی در مورد اینکه باشگاه‌ها برای حضور در فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا باید دوباره مراحل مجوز حرفه‌ای را طی کنند و با وضعیت بدهی آنها به نظر می‌رسد صدور مجوزها به مشکل برمی‌خورد، عنوان کرد: همانطور که مستحضر هستید کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون جزو کمیته‌هایی است که خیلی فعال است و جناب سهیل مهدی در جلسات اخیر هم حاضر بودند و مباحث را پیگیری کردند و این موضوع را به عنوان یکی از سرفصل‌ها مدنظر دارند که ان شاالله حل خواهد شد.

* در مورد اسپانسر اطلاع رسانی می شود

سخنگوی فدراسیون فوتبال در ادامه گفت: در مورد موضوع اسپانسر کاملا یک میدان بسیار عالی است حدود ۸ ماه است که خالی است این هم از برنامه‌هایی است که در مورد آن بحث شد و فکر می‌کنم این تابلو خیلی از برندها را در گذشته به خودش دیده و ان شاالله در این زمینه در آینده اطلاع‌رسانی می‌شود.

* پاداش امیدها داده می شود

علوی در مورد وضعیت‌ تیم‌های جوانان و نوجوان ایران و همچنین این که پاداش تیم امید در مرحله اول به اعضای آن پرداخت نشده، گفت: همه اینها دیده می‌شوند، چیزی گم نشده است. اگر فرضا شما یک ماه حقوق نگرفتید آیا می گویند گم شده است؟ آنهایی که در مرحله نهایی همراه تیم حضور داشتند در لیست هستند و حتما به آنها پرداخت می‌شود.ما پاداش‌های هم داریم که برای قبل‌تر است و خواهشم این است که مباحث مالی و اقتصادی کشور را هم در نظر بگیرید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)