درحالی که کویت به عنوان یکی از گزینه ها برای اردوی خارج از کشور پرسپولیس اعلام شده بود، یحیی گل محمدی آن را رد کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در بخشی از گفت‌وگوی تلفنی خود با فوتبال برتر درباره گزینه‌های باشگاه پرسپولیس برای برپایی اردو صحبت کرد و گفت چند کشور حوزه خلیج فارس به کادرفنی پیشنهاد شده اما با توجه به اینکه زمان آغاز اردو در این کشورها، زودتر از درخواست گل‌محمدی بوده، مورد تایید سرمربی پرسپولیس قرار نگرفته است.

درویش با بیان اینکه تمرینات پرسپولیس از روز شنبه با حضور تمام بازیکنان خارجی آغاز خواهد شد، در این باره گفت: سرمربی پیشنهاد اردو داده است و ما هم دو سه کشور حوزه خلیج فارس را پیشنهاد کردیم که در یکی از آنها تورنمنتی هم بود اما زمان آن زود بود. نظر آقای گل‌محمدی این است که صبر کنیم تا بازیکنانی که به همراه تیم ملی رفته‌اند، برگردند. اردوی کویت هم برای ۴ آذرماه بود که تاریخ آن هم زود بود و نمی‌شد. یکی دو کشور دیگر را هم پیشنهاد دادیم که بهتر است بازیکنان ملی‌پوش هم حضور داشته باشند تا با آنها اردو را برگزار کنیم.

در همین راستا شنیدیم یحیی گل محمدی یک دلیل دیگر هم برای رد پیشنهاد کویتی‌ها داشته است؛ سرمربی پرسپولیس تمایل دارد در اردوی خارجی با حریفان اماراتی بازی دوستانه انجام دهد چرا که در سطح بالاتری نسبت به باشگاه‌های کویتی قرار دارند.

جدای از آن از نظر یحیی گل محمدی، اردوی امارات از هر جهت مناسب تر است و اصرار به برگزاری آن دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)