بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما از هیات مدیره باشگاه گلایه داریم. همانطوریکه بیرانوند گفت آقای درویش پیگیر هستند ولی شاید هیات مدیره باشگاه باید تلاش بیشتری کند.

سروش رفیعی بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل تراکتور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این برد را به هواداران تبریک می گویم و خدا قوت به تیم خوب و قابل احترام تراکتور می گویم. این تیم مربی کاربلد و بازیکان عالی دارد. از هواداران تراکتور تشکر می کنم که به ورزشگاه آمدند و تیم شان را حمایت کردند. امیدوارم در همه ورزشگاه ها هواداران به ورزشگاه بیایند. ما از بازی امروز لذت بردیم چون هواداران در ورزشگاه بودند وحق همه تیم هاست که هواداران شان را در کنارشان داشته باشند. چه مرد چه زن، چون حضور آنها باعث شادی و نشاط و بهتر شدن وضع جامعه و زندگی مردم می شود.

وی با اشاره به مشکلات باشگاه پرسپولیس گفت: این بحث کل تیم ماست از پیروانی تا سایر بازیکنان. نمی‌دانم گل محمدی در این مورد حرف زده یا نه؟ امروز تمام بازیکنان صحبت کردند تا اعتراض مان را به صورت مستقیم بیان کنیم. ما از هیات مدیره باشگاه گلایه داریم. همانطوریکه بیرانوند گفت آقای درویش پیگیر هستند ولی شاید هیات مدیره باشگاه باید تلاش بیشتری کند. اینکه باشگاه از نظر مالی و اسپانسرینگ چه شرایطی دارد به مربی و بازیکنان مربوط نمی شود و ارتباطی به مجموعه تیم ندارد. هیات مدیره و مدیران باشگاه باید این مشکل را حل کنند. اگر می خواهید تیم خوبی داشته باشید. بازیکنان باید ذهن آرامی داشته باشند تا بتوانند نتیجه بگیرند و هواداران را خوشحال کنند.

وی افزود: بازیکنان همه خانواده و زندگی دارند و فوتبالیست ها یک سر دارند و هزار سودا! بازیکنان جوان ما درآمدشان فقط از راه فوتبال است. کادر پشتیبانی، ماساژور و پزشکان ما زندگی شان از این راه می گذرد. هواداران بدانند پارسال ما بهترین عملکرد را داشتیم و البته منکر نمی شویم که صدرصد قراردادمان را گرفته ایم اما آپشن قراردادها باقی مانده که درصد قابل توجهی است. این آپشن ها باید پرداخت شود تا بازیکنان تمرکز داشته باشند. هواداران از ما نتیجه می خواهند این قضایا باید حل شود تا مثل همیشه پرقدرت عمل کنیم.

وی در مورد اینکه موضع گل محمدی در این مورد چیست گفت: خودشان اگر نیاز باشد در این خصوص صحبت می کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)