دوشنبه ۷ بهمن(۲۳:۰۰)

مرجع خبری پرسپولیس : به موضوع تغییر مربى عادت کرده ایم / سعداوى: پرسپولیس در دربى غیرقابل پیش بینى است

pnnc • مردم دوست دارند بدانند اوضاع تیم در حال حاضر چگونه است؟
– خدا را شکر وضعیت خوب است. ما یاد گرفته ایم که بیشتر روى تمرین و کار خودمان تمرکز کنیم. متأسفانه تیم هاى بزرگ حاشیه سازى زیادى دارند اما ما نباید بگذاریم این حواشى روى ما تأثیر بگذارد و ما را از وظیفه اصلى امان دور کند. خوشبختانه شرایط خوب است و در تلاشیم تا قبل از بازى دربى ۶ امتیاز ۲ مسابقه خود را کامل دریافت کنیم.

pnnc • صحبت از دربى شد. استقلال با اختلاف امتیاز زیاد نسبت به شما در صدر جدول قرار دارد. آیا مى توان امیدى داشت به کم شدن این فاصله؟
– هیچ چیز را دور از دسترس نمى بینم. مگر در سال ۷۴ آن اختلاف فاحش با تیم بهمن کم نشد و قهرمانى به پرسپولیس نرسید؟ من به جرأت مى گویم در بازى دربى چهره قهرمان و نایب قهرمان مشخص مى شود. بازى ها سخت است و رقیبان کار آسانى پیش رو ندارند.

pnnc • به نظر مى رسد که استقلال سرحال تر از پرسپولیس است!
– من شرایط پرسپولیس را خوب مى بینم. ما اگر تا قبل از دربى ۶ امتیاز بازى را بگیریم مقابل استقلال با چهره اى متفاوت قرار خواهیم گرفت. پرسپولیس در دربى کاملاً غیرقابل پیش بینى است.

pnnc • معمولاً بازى هاى قبل از دربى پرسپولیس را در نتیجه گیرى موفق ندیده ایم.
– قبلاً اینطورى بوده، حساسیت دربى همیشه دنبال ۲ تیم است اما ما یک سرى امتیازات خوبمان را از دست داده ایم. دیگر حقى نداریم که امتیاز از دست بدهیم. این ۲ بازى برایمان بسیار مهم است.

pnnc • زمانى نیکبخت در خط حمله تیمتان حکومت مى کرد اما امروز…! چه اتفاقى براى نیکبخت افتاده است؟
– اتفاق خاصى نیفتاده است. نیکبخت کمى آماده نبود. قبل از بازى با مس شروع خوبى داشت و در این بازى انتظارات ما را کاملاً برآورده کرد. او تمرینات خوبى را امروز دنبال مى کند. منتظر بازگشت دوباره نیکبخت باشید.

pnnc • مى گویند خلیلى به دربى مى رسد. واقعاً این موضوع صحت دارد؟
– باید وضعیت محسن را بررسى کنیم. او فعلاً تمریناتش را انفرادى آغاز کرده است. باید ببینیم کادر پزشکى در این مورد چه خواهد گفت: تا آن روز همه چیز مشخص مى شود.


pnnc • پرسپولیس این روزها سخت گل مى زند. وقتى هم که گل مى زند براى حفظ آن گل آنقدر عقب مى رود که دچار اشتباه مى شود. واقعاً چرا اینطورى است؟

– متأسفانه آن ۲ باخت مقابل ملوان و ذوب آهن تأثیر بسیار بدى روى تیم گذاشت و بار روانى سنگینى روى تیم وارد شد. هم از درون تیم فشار بود هم از اطرافش. ما مقابل فولاد ۱۰ نفره بودیم و چاره اى جز حفظ گلمان نداشتیم. هر چند که در آن شرایط هم فرصت هاى زیادى براى گلزنى داشتیم. این وضعیت در بازى مقابل مس هم وجود داشت اما تدابیرى از سوى آقاى پیروانى اندیشیده شده که انشاءالله شرایط کار را از بازى مقابل پیام عوض خواهد کرد.

pnnc • فکر مى کنید به پرسپولیس بیایید و این همه اتفاق بیفتد؟
– (باخنده) والله چه عرض کنم. من همه سعى و تلاش خودم را به کار گرفته ام تا تواناییم را در اختیار مجموعه قرار دهم. فکر مى کنم با کمک بچه ها و هواداران و حمایت باشگاه پرسپولیس آینده درخشانى داشته باشد.

pnnc • فعلاً صحبت از تغییر مربى است!
– متأسفانه این صحبت ها مدتى است مطرح مى شود. نمى دانم آنهایى که چنین مسأله اى را دامن مى زنند دنبال چه چیزى هستند اما به نظر من اگر تمرکز و حمایت باشد ما حرف هاى زیادى براى گفتن خواهیم داشت. باید سعى کنیم روى کارمان متمرکز باشیم نه روى مسائل حاشیه اى.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)