مرجع خبری پرسپولیس : رئیس سازمان تربیت بدنی گفت: هواداران پرسپولیس و استقلال برای انتخاب هیات مدیره نگران نباشند چون کاشانی و فتح الله‌زاده با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند.

علی سعیدلو در خصوص انتخاب اعضای هیات مدیره پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: این دو باشگاه مردمی اهمیت زیادی برای مردم و به خصوص جوانان دارند و خیلی‌ها چشم انتظار موفقیت‌های این دو تیم هستند.

وی گفت: در مرحله اول سعی کردم ابتدا این دو باشگاه را از لحاظ انضباط مدیریتی و اداری به ثبات برسانم و سپس به مسائل دیگر فکر کنم. با وجود اینکه در این دو باشگاه افت و خیز‌های در چند وقت اخیر پیش آمد اما نتایج خوبی کسب شد.

 

سعیدلو ادامه داد: در فصل گذشته، لیگ بسیار آرام و خوبی را پشت سر گذاشتیم. برای فوتبال ما بسیار خوب است که یک تیم شهرستانی در جام حذفی از لیگ یک می‌آید و در فینال مقابل یکی از بهترین‌ تیم‌های ایران قد علم می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: این موضوع نشانگر این است که تیم‌های فوتبال ما به همدیگر نزدیک شده‌اند و کم کم از حالت دو قطبی در حال خارج شدن هستیم.

رئیس سازمان تربیت بدنی در خصوص تاریخ اعلام اعضای هیات مدیره پرسپولیس و استقلال گفت: من به اولویتم یعنی ساماندهی به باشگاه استقلال و پرسپولیس رسیدم. حالا هم اعلام می‌کنم هواداران اصلا نگران نباشند چون فتح الله زاده و کاشانی مدیرانی کاربلد هستند و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند. می‌خواهم هیات مدیره‌ای را برای این دو باشگاه انتخاب کنم که در وسط راه میدان را خالی نکنند و فقط به فکر خدمت هواداران و مردم باشند. به همین دلیل سعی می‌کنم با دانش لازم این کار را انجام دهم.

سعیدلو تاکید کرد: سعی خواهیم کرد ظرف چند مدت آینده اعضای هیات مدیره را مشخص و پس از برگزاری جلسات و جمع بندی لازم آنها را معرفی کنیم. سعی خواهیم کرد افرادی استفاده شوند که در تمام زمینه‌ها بتوانند به این دو باشگاه کمک کنند.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)