مرجع خبری پرسپولیس : حالا این پسر علی پروین است که باید یک مشتری سخاوتمند برای سطح کیفی فوتبال خودش دست و پا کند یا اینکه قید کوچ از پرسپولیس را بزند.

 

باشگاه‌های فوتبال در همه جای دنیا این حق را دارند که بازیکنان مازاد و بلامصرف خود را در لیست فروش قرار دهند و به‌جای آنها مهره‌های مورد نیاز و مطابق با اهداف و توان تیم را جذب کنند و در این میان شاید بازیکنانی باشند که باشگاه آنها را همچنان نیاز داشته باشد، اما خود آنها به واسطه مصالح مختلف ازجمله دستیابی به پیشنهادهای مالی بهتر، جایگاه مناسب‌تر برای بازی و… میل به تعویض تیم پیش از پایان قرارداد داشته باشند.

 

 در این موارد قانون اختیار عمل را به باشگاه داده و مدیریت تیم است که تصمیم می‌گیرد در ازای مبلغی مشخص اجازه خروج بازیکن مورد نظر را بدهد و یا اینکه به‌طور مطلق با انتقال بازیکن مخالفت کند.

 

 

 

محمد پروین بازیکن فصل گذشته پرسپولیس هم یکی از این مهره‌هاست که حالا در حالی که علی دایی او را در لیست فروش رسمی باشگاه قرار نداده، مایل و خواستار رفتن از پرسپولیس به تیم دیگری شده است. کاشانی هم برای این انتقال و صدور رضایتنامه مبلغ ۳۰۰ میلیون را معین کرده که با توجه به نرخ‌های نجومی رضایتنامه‌ها مانند رقم ۵۰۰ میلیونی کریم انصاری‌فر و سایپا، مبلغ پرت و عجیبی نیست.

 

 حالا این پسر علی پروین است که باید یک مشتری سخاوتمند برای سطح کیفی فوتبال خودش دست و پا کند یا اینکه قید کوچ از پرسپولیس را بزند. در این وضعیت بدیهی است که اعتراض و مصاحبه علیه مسوولان باشگاه نه حرفه‌ای است و نه در راستای منافع بازیکن و تیمی که با او قرارداد دارد و از لحاظ اخلاقی موظف به رعایت اصول آن است.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)