پیشکسوت پرسپولیس گفت: من قول داده‌ام که این پرسپولیس تا هفته بیستم قهرمان می‌شود و همچنان پای قولم هستم که با این بازی و این نتیجه‌گیری هفته بیستم قهرمانیم.

بهروز سلطانی، دروازه‌بان اسبق پرسپولیس در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره برد این تیم در شهر مسجد سلیمان گفت: این تیم با این نفرات درست ده هفته زودتر از پایان لیگ قهرمان میشود. من این پیش‌بینی را بعد از بازی قبلی در دیدار با هوادار هم کردم و حالا که پرسپولیس دومین بازی خارج از خانه اش را نیز با برد پشت سر گذاشت با اطمینان کامل می‌گویم که در هفته بیستم قهرمانیم.

وی افزود: فقط افسوس می‌خورم که اردوی تیم ملی در اتریش بزرگترین لطمه را به پرسپولیس می‌زند. چون تیم روی دور افتاده و اگر لیگ سه هفته تعطیل نمی‌شد ما راحت تمام بازی های بعدی را هم یکی بعد از دیگری با برد پشت سر می‌گذاشتیم.

بازیکن قدیمی پرسپولیس اضافه کرد: خوشبختانه بازیکنان به خوبی یکدیگر را شناخته‌اند. شرایط جسمی‌تیم در حد عالی است و از همه مهمتر خارجی های تیم، فوتبال خوبی بازی می‌کنند. من مطمئنم هفته بیستم کار را تمام می‌کنیم چون پرسپولیس وقتی در شهرستان ها نتیجه می‌گیرد، قطعاً در استادیوم آزادی ورزشگاه را برای همه رقبایش جهنم می‌کند. به خاطر همین خیلی بعید می‌دانم که پرسپولیس در تهران امتیاز از دست بدهد.

سلطانی درباره دبل لوکادیا در دیدار با نفت مسجد سلیمان گفت: این فوروارد بازی به بازی بهتر می‌شود. هر روزی که از حضورش در ایران می‌گذرد سرحال تر بازی می‌کند. این قبیل خریدها به درد پرسپولیس میخورند. بازیکن تاجیکستان و ازبکستان در حد پرسپولیس نیستند. پرسپولیس باید بازیکنی بخرد که از سطح فوتبال ایران بالاتر باشد. فوتبالیست های تاجیک و ازبک از بازیکنان ایرانی پایین ترند اگر ما انتقاد می‌کردیم به خاطر همین بود چون یک فوتبالیست هلندی اینطور راحت برای پرسپولیس گلزنی می‌کند.

سلطانی در ادامه خاطرنشان کرد: این پرسپولیس که به این زیبایی فوتبال بازی می‌کند باید در ایام تعطیلات تمریناتش را با قدرت ادامه بدهد تا در ادامه دوباره با توان بالا به لیگ برگردد. من مطمئنم این تیم راحت در آسیا هم قهرمان می‌شود.

دروازه بان اسبق پرسپولیس و تیم ملی درباره گلی که بیرانوند از نفت مسجدسلیمان خورد گفت: بیرانوند به هیچ عنوان روی گل مقصر نبود بلکه اشتباه از بازیکنان خط هافبک و دفاع بود. بیرانوند در حال حاضر بهترین دروازه بان ایران است و غیر از او نیازمند و حسینی سه مهره بهتر و برتر دروازه‌بانی ما هستند. علیرضا حقیقی شرایط خوبی ندارد و باید مقابل استقلال ۷ گل می‌خورد که البته سه تا خورد. ولی آن سه نفر دیگر که اول گفتم می‌توانند خیالمان را در جام جهانی راحت کنند.

وی خاطرنشان کرد: قبل از بازی نفت مسجدسلیمان خیلی‌ها کری می‌خواندند و شرایط بازی در مسجد سلیمان را برای پرسپولیس سخت توصیف می‌کردند اما دیدیم که این تیمِ خوب، در هر زمینی و در هر شرایط آب و هوایی که بخواهد برنده شود، برنده می‌شود. فعلاً هم با برپایی اردوی تیم ملی تا اطلاع ثانوی که لیگ تعطیل شده صدر بسته است. این پرسپولیس همان تیمی‌است که هواداران دوستش دارند. تیمی‌شبیه به پرسپولیس دهه ۶۰.

بازیکن اسبق تیم ملی یادآور شد: امیدوارم سبک دفاعی کی‌روش روی پرسپولیس اثر نگذارد. البته اگر سال قبل گل محمدی تیمش را دفاعی تر به میدان می‌فرستاد به خاطر نداشتن فوروارد بود اما حالا پرسپولیس هم قشنگ حمله می‌کند و هم زیبا فوتبال بازی می‌کند. پرسپولیس تیمی‌نیست که برود دفاع کند. دفاع کار تیم‌هایی است که میخواهند یک امتیاز بگیرند و به خانه شان برگردند. پرسپولیس در ۱۵ دقیقه اول باید کار را تمام کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)