رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در آستانه آغاز فصل جدید فوتبال در ایران نکات مهمی را یادآور شد.

سهیل مهدی در گفت‌وگو با برنا، با اشاره به برگزاری قطعی دیدار صنعت نفت آبادان و استقلال در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر در آبادان اظهار داشت: بنده سفر کوتاهی به آبادان داشتم و از نزدیک پیگیر بازسازی و آماده‌سازی ورزشگاه تختی برای برگزاری بازی صنعت نفت و استقلال بودم که پیشرفت‌های خوبی رقم خورده بود. یکی، دو آیتم از جمله امنیت برخی سکوها در راه اجرا بود که در نهایت باید نظام مهندسی مجموعه نفت کتبا امنیت را تایید کند.

وی در ادامه افزود: آنچه که مسلم است این است که بازی نفت و استقلال در این ورزشگاه راس زمان مقرر انجام خواهد شد و فقط اگر موضوع امنیت سکوها نهایی نشود احتمالا بازی بدون حضور هواداران برگزار خواهد شد.

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ با اشاره به زمان قطعی اهدای جام سوپرجام به پرسپولیس تاکیدکرد: طبق اعلام همکاران در روابط عمومی قرار است این اتفاق در بازی اول پرسپولیس در استادیوم آزادی برابر آلومینیوم اتفاق بیفتد. البته شاید همزمانی این دیدار با ایام سوگواری محرم باعث شود این مراسم به هففته سوم موکول شود.

مهدی در مورد اطلاعیه سازمان لیگ مبنی بر این که باشگاه‌ها در صورتی که تا شنبه نسبت به ارایه فرم بودجه و ثبت قرارداد بازیکنان شان اقدام نکنند در هفته نخست فقط مجاز به استفاده از ۱۴ بازیکن قبلی و واجد شرایط را خواهند داشت، تصریح کرد: براساس اعلام سازمان لیگ و اطلاعیه صادرشده باشگاه‌ها ملزم به این هستند که براساس قوانین رفتار کنند.

وی در پایان خصوص بلیت فروشی و حضور بانوان در ورزشگاه‌ها در لیگ برتر گفت: برای رفع نواقص برای بلیت فروشی باید باشگاه‌ها کمک کنند، ضمن اینکه برای ایجاد شرایط حضور بانوان نواقصی وجود دارد که در حال برطرف شدن است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)