مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: تهدید پرسپولیس تاثیری در عدم تغییر برنامه هفته بیست و هشتم لیگ برتر نداشت.

سهیل مهدی درباره دلیل رد درخواست استقلال و سپاهان برای همزمانی بازی‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر گفت: برنامه از قبل اعلام شده بود. با درخواست بعضی از باشگاه‌ها که نیازهای جدیدی مطرح شد، درخواست‌هایی پیش آمد. کمیسیون عالی نظارت بر برنامه ریزی مسابقات پیشنهادی را تنظیم کرد و به مراجع نظارتی و گروه‌های برگزاری مسابقات داد. در نهایت قرار شد برنامه سر جای خودش باشد.

وی درباره اینکه اشتباه سهوی منصور قنبرزاده رئیس سازمان لیگ باعث ایجاد این فضا شد، تصریح کرد: اشتباهی صورت نگرفته است. در فصل‌های قبل داشته‌ایم که سه هفته پایانی همزمان باشد. آیین نامه می‌گوید دو هفته پایانی همزمان باشد. گاهی الزاماتی ایجاد می‌شود و برای بازی جوانمردانه، دیدارهای سه هفته آخر همزمان می‌شد. قنبرزاده بر اساس این شرایط نظر داد. ایشان هم عضو کارگروه است. پیشنهاد را دادیم ولی کفایت موضوع بود. بالا و پایین جدول طوری است که حداقل رقابت بین چند تیم را داریم و مثل سال‌های قبل خیلی نزدیک به هم نیستند.

مسئول برگزاری کمیته مسابقات در پاسخ به سئوالی مبنی بر حضور تماشاگر در بازی پرسپولیس و پیکان در هفته بیست و هشتم تاکید کرد: مسئولان مربوطه در حال تصمیم گیری هستند و اعلام می‌کنند. ما تصمیم گیرنده نیستیم.

مهدی در واکنش به مصاحبه‌های تند مدیران پرسپولیس برای حضور تماشاگران در بازی با پیکان، اظهار کرد: خدمتشان ارادت دارم ولی اطلاعی از جزئیات ندارم.

وی در پایان در پاسخ به اینکه آیا تهدید مدیران پرسپولیس در عدم تغییر برنامه هفته بیست و هشتم تاثیر داشته است؟ گفت: خیر؛ هیچکدام. ما باشگاه‌ها نزدیک هستیم. نظرات همه باشگاه‌ها را تلفنی داشتیم. هیچ باشگاهی قهر یا تهدید نکرده و سازمان لیگ خانه باشگاه‌ها است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)