تیم فوتبال استقلال در هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل اول لیگ برتر در اصفهان مقابل سپاهان شکست خورد تا صدرنشینی را از دست بدهد.

تیم فوتبال استقلال امروز (شنبه) در چارچوب هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف سپاهان رفت و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد. سجاد شهبازاده (۱۴) و سروش رفیعی (۳۵) زننده گل‌های تیم میزبان بودند.

شاگردان محمود فکری با این شکست هم فرصت قهرمانی در نیم فصل را از دست دادند و هم صدرنشینی را. شاگردان محرم نویدکیا با این پیروزی ۲۸ امتیازی شده و به صدر جدول رده‌بندی صعود کردند. استقلال هم با ۲۶ امتیاز در رده دوم ایستاد. پرسپولیس در صورتی که در دو بازی باقی مانده خود مقابل پیکان و گل گهر یک برد و یک تساوی کسب کند قهرمان نیم فصل می شود.

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، محمد نژادمهدی، عزت‌الله پورقاز، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، محمد کریمی، جلال علی‌محمدی، سروش رفیعی (۸۲ – سلمانی)، سیدمحمدرضا حسینی (۷۳ – محمدرضا خلعتبری)، محمد محبی و سجاد شهباززاده.

ترکیب استقلال: رشید مظاهری، سیاوش یزدانی (۵۹ – محمدحسین مرادمند)، محمد دانشگر، عارف غلامی(۵۹ – محمد نادری)، وریا غفوری (۸۱ – محمدحسین فلاح)، بابک مرادی، آرش رضاوند (۸۰ – مسعود ریگی)، مهدی مهدی‌پور (۵۹ – سیداحمد موسوی)، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)