پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پرسپولیس به خاطر داشتن ابزارهای لازم، حتی با وجود جدایی گابریل کالدرون دو، سه هفته مانده به پایان لیگ قهرمان می‌شود.

سپهر حیدری درباره جدایی گابریل کالدرون از پرسپولیس گفت: هیچ چیزی بزرگتر از نام پرسپولیس نیست. مهم موفقیت پرسپولیس و خوشحالی ۴۰ میلیون هوادارش است. خیلی از اسطوره ها چه در قالب مربی و چه در قالب بازیکن به پرسپولیس می آیند و می روند ولی چیزی که می ماند نام پرسپولیس است.

وی ادامه داد: قطار پرسپولیس باید به راهش ادامه بدهد. با درایت محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه قطعا بهترین گزینه به جای کالدرون انتخاب خواهد شد. مطمئنم مربی جدید کسی در حد و اندازه پرسپولیس است چون انصاریفرد از جنس فوتبال است و شرایط را به خوبی درک می کند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره ارزیابی اش از عملکرد کالدرون و صدرنشینی پرسپولیس در پایان هفته شانزدهم لیگ برتر با این مربی آرژانتینی، تاکید کرد: نمی شود نتایج خوب پرسپولیس را کتمان کرد ولی پرسپولیس از نظر کیفیت بازی، به جز در دیدار با شهر خودرو و ذوب آهن هواداران را راضی نکرد. یکی دیگر از ضعف های پرسپولیس ِ کالدرون این بود که مقابل دیگر تیم های مدعی و بالای جدول شکست خورد.

حیدری همچنین با اشاره به انتخاب جانشین ایرانی کالدرون و اینکه مربی بعدی فشار زیادی را به واسطه صدرنشینی پرسپولیس تحمل می کند، گفت: شاید صدرنشینی یک مقدار مربی جدید را تحت فشار قرار بدهد ولی پرسپولیس ابزار لازم را برای قهرمانی دارد. این تیم به مراتب نسبت به سال گذشته پرمهره تر است و همین موضوع کار مربی را ساده می کند. قول می دهم مربی بعدی با حمایت هواداران حتی دو، سه هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شود.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان درباره مطرح شدن اسامی مربیان مختلف، اظهار کرد: اسم خاصی را نمی آورم ولی مطمئنم باشگاه و آقای انصاریفرد بهترین گزینه را انتخاب می کنند. هواداران نگران نباشند.