مرجع خبری پرسپولیس : از روزی که موضع علی دایی نسبت به محسن خلیلی روشن شد و بعد از آن هم این بازیکن جلسه‌ای را با حبیب کاشانی که تمایل به بازگشتش دارد برگزار کرد تا امروز که دو سه هفته‌ای از آن می‌گذرد نسبت به صحبت‌های دایی هیچ اظهارنظری نکرده است.


کاملا واضح است که سرمربی پرسپولیس اعتقادی به او ندارد و حتی در آخرین صحبتش در مورد او گفته: «اگر به نیمکت‌نشینی اعتراض ندارد، می‌تواند بماند.» این حرف یک معنی بیشتر ندارد و آن اینکه در تفکرات دایی جایی برای خلیلی پیدا نمی‌شود.


در این شرایط بسیار بعید است که خلیلی حاضر به ماندن شود چرا که خوب می‌داند اگر دایی به او اعتقاد داشت تا الان در تمرین‌ها حاضر می‌شد. از طرفی او اگر تا امروز هم سکوت کرده به خاطر  حبیب کاشانی بوده که می‌خواهد هر طور شده فقط محسن را نگه دارد.


او دوست ندارد جملاتی را به کار ببرد که آرامش تیمش را به هم بزند و شاید برای دایی بهتر باشد که یک بار برای همیشه و خیلی شفاف موضعش را در مورد خلیلی بگوید. اینکه یک روز می‌گوید در اختیار باشگاه است و فردایش بگوید در چند بازی آخر خوب نبوده و به جوانتر‌ها فکر می‌کنیم و امروز هم بگوید اگر تحمل نیمکت‌نشینی را دارد می‌تواند بماند، خیلی خوب نیست. دایی حق دارد براساس تفکراتش بازیکن بگیرد پس می‌تواند خیلی راحت در مورد خواستن و نخواستن بازیکنی اظهار نظر کند.

 

گذشته از شرط دایی برای بازی دادن به آماده ها و ۱۰۰ درصد نبودن حضور هیچ بازیکنی در ترکیب اصلی شهریار ، پیشنهاد ۵۰۰ میلیونی خلیلی همیشه مصدوم هم مزید بر علت شده تا تمدید قرارداد مهاجم نوک سرخپوشان بیش از هر بازیکن دیگری به تاخیر بیفتد. اگر دایی موضع خود را نرم تر کرده و خلیلی هم چپ پیشنهاد خود را خالی تر کند می توان پس از بازگشت پرسپولیسی ها از اردوی المان به اضافه شدن وی امیدوار بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)