پرسپولیس نیوز: مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس گفت: کار در پرسپولیس چالش بزرگی است که آن را قبول کردم. دروازه پرسپولیس با این دروازه‌بان‌ها بیمه شده است و خوب می‌دانم که کالدرون در این مدت، عملکرد من را با دقت زیر نظر داشته است.

محسن سیدی اظهار داشت: مربیگری را از سال‌ها قبل با آقای مهدی دینورزاده در تیم‌های پگاه و برق تهران آغاز کردم و حدود یک دهه قبل بود که با نفت تهران به لیگ برتر راه پیدا کردم و در لیگ برتر هم با آقایان؛ فرکی، ابراهیم‌زاده، گل‌محمدی و منصوریان در نفت تهران کار کردم و توسط علی کریمی، هم در نفت تهران و سپیدرود، دعوت به همکاری شدم.

در نفت با امکانات و ثباتی که وجود داشت، توانستیم دروازه‌بان‌های خوبی را تحویل فوتبال ایران و لیگ برتر بدهیم. نیاز به گفتن نیست که در تمام این سال‌ها کار در پرسپولیس بزرگترین چالش برای من بوده است و امیدوارم از دانش و تجربه‌ای که دارم به بهترین شکل برای پرسپولیس استفاده کنم.

وی درباره اینکه نظر گابریل کالدرون را نسبت به خود چگونه می‌بیند، ادامه داد: آقای کالدرون قطعا با هیچکس تعارف ندارد. خوب می‌دانم در این مدت کاملا تحت نظر وی بوده‌ام و مراقب بوده‌اند که عملکردم چگونه است. اگر راضی نبودند قطعا ترتیب اثر می‌دادند. جدای از این مساله، مسولیت کار در جایی مثل پرسپولیس خیلی زیاد است. به خوبی می‌دانم، هواداران پرسپولیس با هزار امید و آرزو منتظر شروع مسابقات هستند.

سیدی در ادامه گفت: جا دارد همین جا هم از دوستان رسانه‌ای عذرخواهی کنم. سعی می‌کنم کاملا حرفه‌ای باشم و برای اینکه تمرکز کاملی روی کارم داشته باشم، مصاحبه و گفتگویی نداشته‌ام که امیدوارم این موضوع، دوستان را ناراحت نکرده باشد.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس درباره وضعیت آمادگی شاگردانش خاطرنشان کرد: دروازه‌بان‌های ما شرایط خوبی دارند. آقایان بیرانوند و رادوشوویچ که از قبل بودند و امیر حسین بیات و ساسان زمانه را هم بر اساس سیاستگذاری باشگاه برای رشد بازیکنان جوان، تحت تعلیم و تمرین داریم. در حال حاضر با توجه به اینکه هنوز زمان شروع بازی‌ها معلوم نیست. دروازه‌بان‌ها هنوز تحت فشار هستند و به همین دلیل افت و خیز خواهند داشت ولی برای شروع لیگ آماده هستیم و گروه دروازه‌بان‌ها هم مثل سایر اعضای تیم در جریان چند هفته اول مسابقات به اوج آمادگی خواهند رسید.

از سیدی درباره تاثیر عدم شرکت در مسابقات روی بوژیدار رادو شوویچ سوال می‌کنیم که پاسخ می‌دهد: درباره علیرضا بیرانوند که فکر نمی‌کنم نیاز به توضیح خاصی باشد. بوژیدار هم خوب می‌داند در کنار بهترین دروازه‌بان ایران و آسیا حضور دارد. خوشبختانه او یک بازیکن با فرهنگ کاملا حرفه‌ای است. نسبت به شرایط موجود، علم و آگاهی کاملی دارد و همیشه سعی می‌کند خود را آماده نگه دارد تا هر زمان با توجه به ضرورت‌ها نیاز بود، عملکرد مطلوبی را ارائه کند. دروازه پرسپولیس با آنها بیمه شده است. از سوی دیگر، امیر حسین بیات را داریم. او در نفت تهران با ما بود و یک بازی رسمی در لیگ برتر هم انجام داد. متاسفانه در زمان حساسی از دوران فعالیت او، نفت دچار آن مشکلات و این جوان هم به نوعی دچار سردرگمی شد ولی حالا خودش را پیدا کرده است. ساسان زمانه هم یکی از استعدادهای خوب است که داریم با او کار می‌کنیم. البته این امکان وجود دارد که با توجه به حضور در تیم بزرگی چون پرسپولیس و در جمع بهترین‌های ایران و از سوی دیگر بازی در رده‌های پایه دچار دوگانگی شود ولی فرصت خیلی خوبی برای او است که در آن رده بازی کند و میدان دیده شود. قطعا در کنار فن دروازه‌بانی باید روی مسائل دیگر او کار کنیم تا ظرفیت لازم را هم در او ایجاد کنیم و همه این موارد را باید با هم پیش ببریم.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس درباه جدایی ابوالفضل درویش‌وند نیز افزود: درباره درویش‌وند صحبت‌هایی با آقا کالدرون و باشگاه داشتیم. جمع‌بندی این بود که او سه سال را در کنار پرسپولیس حضور داشت و بهتر است در این مقطع در جایی باشد که بتواند بازی و در میادین مسابقه تجربه لازم را کسب کند. این جای خوشحالی دارد که پرسپولیس یک دروازه بان جوان را وارد چرخه لیگ برتر کرد.

محسن سیدی در پایان درباره موضوع اقامت خود در مجموعه شهید کاظمی گفت: این مساله دائمی نیست. همین حالا دنبال یک جای مناسب هستم ولی، مشغله زیادی که داشتم باعث شد، فرصت چندانی برای این کار نداشته باشم. از سوی دیگر من می‌خواهم تمام تمرکزم روی کاری که دارم باشد و به همین دلیل برخی دیگر از فعالیت‌های خودم را کنار گذاشتم. در ورزشگاه شهید کاظمی هم شرایط و امکانات خوبی مهیا است و در آن جا واقعا راحت بودم، البته قطعا جای خوبی را برای خودم تهیه خواهم کرد. به هر حال، آن طور که گفتم، کار در پرسپولیس را به عنوان یک چالش بزرگ پذیرفتم و در این مدت واقعا غرق در کارم بودم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)