تعدادی از هواداران تیم پرسپولیس پس از قهرمانی این تیم در خیابان منتهی به ورزشگاه آزادی به شادی پرداختند.

تیم فوتبال پرسپولیس امشب در دیدار سوپرجام فصل ۹۹-۱۳۹۸ فوتبال کشورمان مقابل تراکتور به برتری یک بر صفر رسید.

بعد از پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتور که منجر به قهرمانی سرخ‌پوشان در سوپرجام شد چهار بازیکن دو تیم تست دوپینگ دادند.

اکبر ایمانی و سعید ایرانخواه از تراکتور و حامد لک و شهریار مغانلو از پرسپولیس تست دوپینگ دادند.

* تعداد افراد متفرقه پس از پایان بازی به داخل زمین آمده و ضمن شادی با بازیکنان پرسپولیس در پایان مسابقه زمانی که سرخ‌پوشان قصد خروج از تونل ورزشگاه را داشتند در کنار آنها بدون رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی عکس یادگاری گرفتند.

* سهیل مهدی مسئول رقابت‌های لیگ برتر پس از اتمام جشن قهرمانی پرسپولیس گلایه زیادی نسبت به برخی ناهماهنگی‌ها در زمان برگزاری این جشن داشت و آنها را با اهالی رسانه در میان گذاشت.

*‌ مسئولان ورزشگاه آزادی با هماهنگی سازمان لیگ پس از خروج پرسپولیسی‌ها به رختکن بلافاصله زمین را از لوازمی که برای جشن به کار گرفته بودند تخلیه کردند تا زمین ورزشگاه آزادی برای دیدار فردای استقلال و پدیده آماده باشد.

* پس از این مسابقه تعدادی از هواداران پرسپولیس همراه خانواده‌های خود که در مقابل هتل المپیک تجمع کرده بودند مقابل اتوبوس این تیم را گرفتند و برای لحظاتی شادی کردند.

* یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس که در نشست خبری پس از بازی شرکت نکرده بود زمانی که قصد خروج از ورزشگاه را داشت باز حاضر به گفت‌وگو با اهالی رسانه نشد و حتی پاسخ به سؤال یکی از آنها مبنی بر احتمال سرمربی‌گری‌اش در تیم ملی سکوت کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)