بازیکنان تیم پیکان حاضر نشدند تمرینات خود را برای دیدار بعدی از سر بگیرند.

بازیکنان تیم فوتبال پیکان با گذشت 90 درصد از مسابقات لیگ برتر فوتبال تنها 55 درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده‌اند و از این موضوع ناراضی هستند.

پیش‌تر زمزمه‌هایی پیرامون اعتصاب خودروسازان به گوش می‌رسید که این مسئله امروز (چهارشنبه) رنگ واقعیت به خود گرفت و شاگردان مجتبی حسینی با وجود حضور در محل برگزاری تمرین، حاضر به انجام تمرینات نشدند.

بازیکنان پیکان پس از یک روز تعطیلی قرار بود امروز از ساعت 10:30 با حضور در سالن وزنه و چمن مجموعه ورزشی ایرانخودرو، کار خود را برای بازی بعدی پیگیری کنند اما به دلیل واریز نشدن پول به حساب‌شان با وجود حضور در این محل از انجام تمرین سرباز زدند و وساطت رضا رهقی، سرپرست این تیم نیز به جایی نرسید.

شاگردان مجتبی حسینی عصر امروز نیز تمرین تاکتیکی را در برنامه دارند اما اعلام کرده‌اند اگر تا آن زمان پول به حساب‌شان نیاید، در این تمرین نیز شرکت نخواهند کرد.

حمید عباسی مدیرعامل و ابراهیم شکوری معاون ورزشی باشگاه پیکان اکنون در ایران نیستند تا به این موضوع رسیدگی کنند. عباسی همراه با تیم والیبال بانوان پیکان، در ویتنام حضور دارد و شکوری در کشور مالزی به سر می‌برد.

پیکان روز شنبه 16 اردیبهشت در چارچوب هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال، در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف پرسپولیس می‌رود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)