پرسپولیس تا به اینجای کار تنها موفق به جذب 3 بازیکن شده در حالی که بقیه تیم های مدعی بیشتر از پرسپولیس بازیکن جذب کرده اند. همچنین تیم گل محمدی تا به امروز ۷ بازیکن خود را از دست داده اند.

درحالی که بسیاری از اهالی فوتبال گمان می کنند شرایط نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس شرایط خوبی است اما مرور لیست نقل و انتقالاتی این تیم نشان می دهد سرخ ها تا به این جای کار بیش از این که بازیکن جذب کنند، بازیکن از دست داده اند.

پرسپولس تا به امروز نفراتی چون کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی، لئاندرو پریرا، شیخ دیاباته، عیسی آل کثیر، احمد گوهری و ابوالفضل سلیمانی را از دست داده تا در مجموع ۷ بازیکن در لیست مازاد یحیی گل محمدی قرار گرفته باشند.

از سوی دیگر پرسپولیس تا به این جای کار تنها موفق به جذب 3 بازیکن شده است. محمدحسین کنعانی زادگان، شهاب زاهدی، مسعود ریگی. البته محمدمهدی احمدی هم فصل قبل به شکل قرضی از پرسپولیس جدا شده بود و حالا به جمع سرخ ها برگشته و به نوعی بیش از آن که خرید محسوب شود، بازگشت به حساب می آید.

جالب این که پرسپولیس بین مدعیان و تمام تیم های لیگ کمترین میزان جذب بازیکن را داشته است.

به گونه ای که سپاهان تا به همین جای کار اقدام به جذب ۷ بازیکن کرده و تراکتور تا به این لحظه ۱۰ بازیکن جدید خریده است. موضوع زمانی جالب می شود که حتی شرایط استقلال نیز از پرسپولیس بهتر بوده و تا همین جای کار موفق به جذب ۵ بازیکن شده است. فراموش نکنیم لیست خروجی های استقلال نیز تا به امروز کمتر از پرسپولیس بوده و اگر یحیی گل محمدی ۷ بازیکن را از دست داده جواد نکونام با جدایی قطعی محمد محبی، مهدی قائدی، عارف غلامی و رافائل سیلوا تنها ۴ بازیکن را از دست داده است.

موضوعی که این روزها اسباب نگرانی هوادران پرسپولیس و حتی اعتراض آن ها نیز شده که چرا این همه برای جذب یک مهاجم و دروازه بان دوم تعلل می کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)