پرسپولیس نیوز: دیدار امید‌های استقلال و پرسپولیس با تساوی به پایان رسید.

دیدار تیم‌های امید استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۴ امروز در ورزشگاه شهید اسماعیلی در شرایطی برگزار شد که  در پایان این مسابقه به سود

نیمه اول این دیدار با گل  دقیقه ۲۷ حسینی به سود سرخپوشان پایتخت به پایان رسیده بود. با شروع نیمه دوم امیدهای استقلال شروع خوبی داشتند و ابتدا بازیکنان پرسپولیس توپ را قبل از ورود به دروازه از روی خط برگرداندند و لحظاتی بعد ضربه سر بازیکنان استقلال به تیرک دروازه برخورد کرد.

در ادامه حملات استقلال برای جبران گل خورده با اعلام پنالتی به سود این تیم، محمد داوری دروازه پرسپولیس را باز کرد تا بازی به تساوی برسد و در نهایت بازی با این نتیجه به پایان رسید.

با این تساوی استقلال با ۳۱ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی امید‌ها باقی ماند و پرسپولیس با ۱۸ امتیاز در رده هشتم جدول باقی ماند.

حواشی این دیدار را در زیر بخوانید:

*بازیکنان دو تیم پیش از شروع بازی به احترام مرحوم جعفر کاشانی یک دقیقه سکوت کردند.

*هنگامی که داور به سود استقلال پنالتی اعلام کرد تماشاگران معتقد بودند این پنالتی مثل پنالتی دربی‌های بزرگسالان طی سال‌های اخیر گل نمی شود اما داوری این طلسم را شکست. سال گذشته اسماعیلی و امسال کریمی پنالتی‌های استقلال را در دربی بزرگسالان خراب کردند.

*محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل سرخپوشان شخصا برای تماشای این بازی در ورزشگاه حضور پیدا کرد.

*پیش از شروع مسابقه کادر فنی دو تیم با یکدیگر عکس یادگاری انداختند.

* اصغر حاجیلو رئیس آکادمی باشگاه استقلال این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.رضا آذری و زکریا مرادی دو بازیکن حال حاضر استقلال که سابقه حضور در امیدهای استقلال را دارند نیز تماشاگر این مسابقه از نزدیک شدند.

* حدود هزار نفر از طرفداران دو تیم از این دیدار دیدن کردند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)