پرسپولیس نیوز: دیدار تیم‌های شهر خودرو و پرسپولیس به برتری میزبان مشهدی انجامید تا ناکامی‌های کالدرون و سرخپوشان تهرانی کامل شود.

در ادامه دیدارهای هفته ششم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم‌های شهر خودرو و پرسپولیس از ساعت ۱۸:۱۵ امروز (جمعه) در حضور بیش از ۲۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر شاگردان یحیی گل‌محمدی به پایان رسید.

ترکیب شهر خودرو: سیدمهدی رحمتی، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، سروش رفیعی (۷۳ – روح‌الله باقری) ، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، سعید صادقی (۸۳ – کارلوس آلبرتو رودریگرز)، محمدعلی فرامرزی، فرشاد محمدی‌مهر (۱۰ – فرشاد فرجی)، یونس شاکری و علی نبی‌زاده.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، محمد نادری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری (۹۰ – مهدی عبدی)، سیامک نعمتی (۹۰ – حسین ماهینی)، محسن ربیع‌خواه، احمد نوراللهی، بشار رسن (۷۹ – امید عالیشاه) ، مهدی ترابی و علی علیپور.

نیمه اول

دقیقه ۱۳: ارسال مواج ترابی از جناح چپ با ضربه روی پای بشار به سمت دروازه رحمتی همراه شد که توپ در میانه راه به بدن مدافع پدیده برخورد کرد و راهی به دروازه این تیم نیافت.

دقیقه ۱۴: رحمتی در حالی که قصد داشت پاس رو به عقب دفاع تیمش را دور کند ضربه‌اش به پای علیپور خورده و توپ در حالتی کاملاً خطرناک به کنار دروازه رفت.

دقیقه ۱۵: ضربه سر خطرناک شاکری می‌رفت در گوشه دروازه پرسپولیس جای بگیرد، اما بیرانوند توپ را با کمک تیر دروازه به کرنر فرستاد.

دقیقه ۲۲: فرشاد فرجی دقایقی بعد از ورودش به میدان به خاطر خطای شدید روی ترابی از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۲۵: علیپور با یک شوت فنی از پشت محوطه جریمه دروازه رحمتی را به طور جدی تهدید کرد.

دقیقه ۲۸: پرسپولیس این بار از جناح چپ حمله‌ای را توسط نادری روی دروازه شهر خودرو تدارک دید، اما پاس بی‌دقت او در محوطه جریمه صدای پرسپولیسی‌ها را درآورد.

دقیقه ۳۲: شوت محکم سعید صادقی از بالای دروازه بیرانوند راهی اوت شد.

دقیقه ۳۷: داور این بار به سیامک نعمتی به خاطر خطا روی قاسمی‌نژاد کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۳۹: شاکری باز هم می‌توانست روی ضربه سر دروازه بیرانوند را باز کند، اما عکس‌العمل خوب این دروازه‌بان، دروازه پرسپولیس را نجات داد.

دقیقه ۴۳: ترابی قدر پاس خوب علیپور را ندانست و ضربه‌اش را از زاویه بسته دروازه سیدمهدی رحمتی از گوشه محوطه جریمه به اوت زد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۴: پاس در عمق ترابی از جناح راست در محوطه جریمه شهر خودرو به نعمتی رسید، اما ضربه او راهی اوت شد.

دقیقه ۵۷: ضربه ایستگاهی انصاری از فاصله تقریباً ۲۵ متری از روی دروازه رحمتی راهی اوت شد.

دقیقه ۵۸: ارسال اکبر صادقی از جناح چپ پرسپولیس می‌رفت با ضربه سر شاکری به گل تبدیل شود که این بازیکن سایه توپ را زد.

دقیقه ۶۱: بیرانوند شوت رفیعی را در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه ۶۲: علیپور در حالی که می توانست با یک پاس خوب همبازیانش را در موقعیت گل قرار دهد با یک شوت محکم ضربه‌اش را از پشت محوطه جریمه به اوت زد.

دقیقه ۶۶: پرسپولیس در کناره محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شد که ترابی این ضربه را یک ضرب در حالت خطرناک به اوت زد.

دقیقه ۶۸: داور به اکبر صادقی کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۷۵: باقری با یک پاس در عمق سعید صادقی را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد، اما این بازیکن ترجیح داد به کناره‌ها رفته و توپ را ارسال کند تا یک موقعیت خوب برای تیم میزبان به هدر برود.

دقیقه ۷۶: بشار رسن در گوشه محوطه جریمه شهر خودرو صاحب موقعیت خوبی شد که ضربه‌اش توسط رحمتی مهار شد.

دقیقه ۷۸: امین قاسمی‌نژاد هم از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه ۸۱: شوت فنی ترابی از فاصله ۲۰ متری از فاصله بسیار نزدیک از کنار دروازه رحمتی به اوت رفت.

دقیقه ۳+۹۰: فرشاد فرجی روی کرنر ارسالی از جناح راست پرسپولیس در میان غفلت مدافعان این تیم با ضربه‌ای سر دروازه تیم میهمان را گشود.

گابریل کالدرون که با تعویض‌های خود در دیدار مقابل سپاهان زمینه‌ساز شکست تیمش شده بود، این بار هم با دو تعویض همزمان در دقیقه ۹۰ باعث شد ماهینی به تیم حریف یک کرنر تقدیم کند که همان کرنر تبدیل به گل برتری میزبان شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)