مرجع خبری پرسپولیس : حالا شیث بعد از ماجرای آلمان و عملکرد قابل قبولش در نخستین بازی پرسپولیس بر روی لبه تیغی راه می‌رود که احتمال سقوط یا پروازش از آن به یک میزان است، هرچند که خودش عزم خود را برای اوج گرفتن جزم کرده و از ادامه روند موفقیت‌ها می‌گوید.

او در این زمینه می گوید..

با وجود همه اما و اگرهایی که درباره حضورتان در ترکیب پرسپولیس بود اما بالاخره در اولین مسابقه بازی کردید و بهترین مهره تیم شدید!
من همیشه دوست داشتم بهترین بازی‌هایم را برای پرسپولیس انجام دهم ولی منظورتان از اما و اگرها را متوجه نمی شوم! کدام اما و اگر؟حاشیه‌هایی که در آلمان با محوریت شیث رضایی و علیرضا حقیقی به وجود آمد، احتمال حضورتان در ترکیب را به شدت کاهش داده بود.
بازیکن‌های هر تیمی وظیفه دارند که برای تیم‌شان بازی کنند و اگر سرمربی تشخیص داد که آنها در مسابقه‌ای حضور نداشته باشند، نباید اعتراض کنند. 


شنیده بودیم قبل از اعلام لیست خیلی استرس داشتید و از اینکه نیمکت‌نشین باشید، نگران بودید!

هر ویژگی را در من می‌توانید پیدا کنید مگر استرس و نگرانی!


اما درگیری شما و علیرضا حقیقی در آلمان، مسوولان تیم را به شدت ناراحت کرده بود …
به هرحال اینکه در هر خانواده‌ای برخی اتفاقات رخ دهد طبیعی است اما این اتفاق واکنش مسوولان تیم را در بر نداشته.


یعنی آقای کاشانی یا علی دایی بعد از آن اتفاق هیچ هشدار یا اولتیماتومی به شما ندادند؟

نه، هیچ صحبتی نشد.


یعنی مشکل بین شما و علیرضا حقیقی همچنان حل نشده باقی مانده؟
کدام مشکل؟


بالاخره درگیری با او را قبول دارید یا نه؟!

ببینید، حتی یک برادر هم ممکن است در مواقعی به برادر خود تشر بزند اما این دلیل نمی‌شود که تا آخر عمرشان با هم اختلاف داشته باشند. در بازی دیروز (سه‌شنبه) هم دیدید که ما رفتار خیلی خوبی با هم داشتیم و هیچ نشانه‌ای از مشکل و اختلاف بین ما نبود.


انگار حاشیه آلمان در حکم همان شوک معروف بود چون مثل همیشه بعد از یک حاشیه بزرگ، توانستید توانایی فنی‌تان را بهتر از قبل نشان دهید.

این نظر لطف شماست! البته خیلی‌ها اعتقاد داشتند که خوب بازی کردم، هرچند که من معتقدم بازی اول بود و ما هم مثل بسیاری از تیم‌های دیگر هنوز به هماهنگی صددرصد نرسیده بودیم.


اینطور که به نظر می‌رسد امتداد حضور علی دایی در پرسپولیس بیشتر از همه در رسیدن شما به وضعیت ایده‌آل تاثیرگذار بوده!

صددرصد همین طور است. یک مربی با توانایی‌هایش می‌تواند مقابل بازیکنان به گونه‌ای عمل کند که آنها به اوج اعتماد به نفس برسند.


یعنی علی دایی به شما اعتماد به نفس می‌دهد؟

وقتی می‌بینم که او در خط دفاع به من اعتماد دارد، منِ بازیکن با تمام وجودم دفاع می‌کنم و با جان و دل به زمین مسابقه می‌روم.


فکر نمی‌کنید که خوب بودن‌تان در این بازی اتفاقی بود و احتمال افت در بازی‌های بعدی وجود دارد؟
نه، به هیچ عنوان. من تمام تلاشم را به‌کار می‌گیرم تا به لطف خدا بتوانم تا پایان فصل همین‌طور خوب ظاهر شوم و بهترین بازی‌ها را داشته باشم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)