مرجع خبری پرسپولیس : • در هفته دوم رقابتهاى لیگ برتر باید به مصاف استقلال اهواز بروید راجع به این بازى برایمان صحبت کن.
– با تمام احترامى که براى تیم استقلال اهواز و خداداد عزیزى سرمربى این تیم قائل هستم باید بگویم که براى ما هیچ فرقى نمى کند که چه تیمى مقابل ما بازى مى کند. مهم این است که ما براى برد وارد میدان مسابقه مى شویم و تمام هدف ما براى این بازى گرفتن ۳ امتیاز آن است.


در بازى با مس هر بار که پرسپولیس به برترى مى رسید بازیکنان حریف به راحتى بازى را به تساوى مى کشیدند؟

– اولا که هر مشکلى که در یک بازى به وجود مى آید از روى عمد نیست و به وجود آمدن این اتفاقات در فوتبال غیرقابل پیش بینى است، تمام سعى ما این است که اتفاقات بازى با مس مجدداً رخ ندهد. البته گلهایى که تیم پرسپولیس در یافت کرد از روى مشکلات خط دفاعى ما نبودو حریف تاکتیک برترى نسبت به ما نداشت. ما از روى اتفاق گل خوردیم. یکى از این گلها از روى ضربه زیباى ادینهو به ثمر رسیدو حرف هاى من براى توجیح عملکرد خودمان نیست همانطور که در برد یک تیم همه سهیم هستند در گرفتن نتیجه مساوى و باخت هم همه به یک اندازه مقصرند.


به نظر مى رسید بازیکنهاى جدید تیم در اولین بازى خود براى تیم پرسولیس دچار استرس شده بودند و این باعث شد تا نتوانند به طور کامل با دیگر بازیکنان هماهنگ بشوند؟

– بازیکن هاى جدیدى که به پرسپولیس آمده اند براى اثبات شایستگى خودشان هر کارى مى کنند و با تمام وجود براى تیم بازى مى کنند. آنها کم کم متوجه شده اند که به کجا آمده اند و براى چه تیمى بازى مى کنند. امیدوارم که روند روبه رشد آنها روز به روز افزایش پیدا کند و مطمئن باشید که در بازى هاى آینده، تیم هماهنگ ترى را مشاهده خواهید کرد.


نبود محمد تاثیرى در خط دفاعى تازه شکل گرفته پرسپولیس نخواهد داشت؟

علیرضا یکى از بازیکنان خوب تیم ما است که متاسفانه امکان دارد به خاطر مصدومیت بازى جمعه را از دست بدهد. در این صورت خودم در سمت راست بازى مى کنم درست است که یک سال و نیم از این پست که پست اصلى من است دور بودم و در دفاع راست بازى کردم اما تمام سعى خودم را به کار مى گیرم در این پست موفق باشم و همان شیث رضایى باشم که هواداران پرسپولیس از من انتظار دارند.
حتماً مى دانى که پرسپولیس باید اولین بازى خانگى خود را بدون حضور هوادارانش انجام بدهد.
پرسپولیس یکى از پرطرفدارترین تیمهاى آسیا و ایران مى باشد و همیشه متکى به هوادارانش بوده است. درست است که نبود هواداران گرماى بازى را کاهش مى دهد و نکته منفى براى بازى مقابل استقلال اهواز محسوب مى شود اما دلیل نمى شود که این امر روحیه و انگیزه بازیکنان را کم کند چرا که ما بدون حضور هواداران هم براى شاد شدن روحیه آنها مى جنگیم و تمام سعى خود را به کار مى گیریم تا آنها را راضى کرده باشیم.
در پایان اشاره اى داشته باشیم به بازى تدارکاتى که مقابل فجر تهران انجام دادید، این بازى توانست براى پرسپولیس مثمر ثمر باشد؟
تمام بازى هاى تدرکاتى که قبل فصل و یا در طول فصل انجام مى شود معلوم مى کند که تیمها در چه حد آمادگى قرار دارند و نقاط ضعف و قدرت آنها در کجاست. بازى با فجر هم بازى خوبى بود تیم فجر از بازیکنان جوان و دونده اى تشکیل شده بود و باعث شد تا کرانچار بیشتر به معیار تیم دست پیدا کند

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)