مرجع خبری پرسپولیس : شیث رضایى مدافع پرسپولیس بعد از دورى یک ساله مجدداً به تیم خود بازگشت تا این بار در

 کنار بازیکنانى مثل ابراهیم شکورى، جلال اکبرى و سپهر حیدرى دفاع مستحکمى را براى ارتش سرخ ایجاد کند. شیث در خصوص آخرین وضعیت خود در پرسپولیس و اتفاقاتى که در این باشگاه رخ داده است گفت وگویى با ما داشت که در ذیل مى خوانید:

شنیدیم تصادف کرده اى؟
بله، روز یکشنبه در حال رانندگى در اتوبان حکیم بودم که تصادف کردم و به همین دلیل نتوانستم در تمرین یکشنبه پرسپولیس شرکت کنم اما خدا را شکر آسیب جدى نبود و من در تمرینات پرسپولیس حاضر شدم.

خیلى ها معتقدند تمرینات عابدزاده پرفشار و سخت است. شما چنین ادعایى را قبول دارید؟
تمرینات عابدزاده براى بازیکنان طاقت فرسا نیست و این شایعه اى است که برخى افراد آن را درست کرده اند. تمام بازیکنان با جان و دل تمرینات عابدزاده را انجام مى دهند و هیچ کس هم به دنبال شانه خالى کردن از زیر تمرینات نیست. من هم مثل سایرین با انگیزه بسیار بالا در تمرینات پرسپولیس حاضر مى شوم چرا که مطمئنم تمرینات عابدزاده در حفظ توان جسمى بازیکنان در آینده نقش بسزایى خواهد داشت.

سرمربى پرسپولیس هنوز مشخص نشده. فکر نمى کنى این مسأله در هماهنگى بین بازیکنان به خصوص بازیکنان جدید تأثیر منفى بگذارد؟
درست است که ما سرمربى نداریم اما همان طور که در سؤال قبل گفتم تمرینات خوب و منظمى را زیر نظر آقاى عابدزاده انجام مى دهیم و باوجود وى نیازى به سرمربى نداریم. همه بچه ها نیز همقسم شده اند تا ناکامى فصل قبل را جبران کنیم. متأسفانه خیلى از بازیکنان باتجربه ما از تیم رفته اند و بازیکنان جدیدى به تیم اضافه شده اند. بازیکنان جدید هم قطعاً در حد این تیم بوده اند که کادرفنى آنها را انتخاب کردند. هماهنگى بین بازیکنان مسأله اى دست نیافتنى نیست و با تمرین و کار گروهى به دست مى آید.


با این حساب به موفقیت پرسپولیس امیدوارى؟


صددرصد. پرسپولیس همیشه یکى از مدعیان قهرمانى بوده است و مطمئن باشید امسال هم با قدرت تمام ظاهر خواهیم شد.
یکى از جریاناتى که در این چند مدت گذشته مطرح بوده جریان محرومیت شما بر اثر منشور اخلاقى بوده. در این باره چه نظرى دارى؟
من نه جزو منشور اخلاقى هستم و نه محروم از بازى کردن. حتى در چند روز گذشته اعلام شد که اجازه عقد قرارداد با پرسپولیس را هم ندارم اما طى جلسه اى که با آقاى عزیزمحمدى رئیس سازمان لیگ داشتیم در این مورد با او گفت وگو کردم و تمام قوانینى را که باید براى فصل بعد اجرا شود را یک بار دیگر مرور کردیم. من کار خلافى انجام نداده ام که بخواهند مرا محروم یا جریمه کنند

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)