مرجع خبری پرسپولیس : شیث رضایی از جمله بازیکنانی است که در اردوی مشهد تمرینات خود را با جدیت پیگیری می‌کند. دقایقی مانده با بازی تیم ملی کشورمان در برابر چین که بازیکنان پرسپولیس به خواست کادر فنی،‌ نظاره گر آن بودند، در لابی هتل پارس مشهد فرصتی دست داد تا با مدافع جوان پرسپولیس گفت و گو کنیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:” برای تیمی که هدفش مشخص است تعطیلی لیگ و مسایل دیگر، اهمیتی ندارد. ما به صدر جدول فکر می‌کنیم و برای رسیدن به این هدف، سخت تمرین می‌کنیم.”

 

به گزارش مرجع خبری؛ شیث رضایی که در اردوی مشهد با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گفت و گو می‌کرد، افزود:” اردوی مشهد باعث هماهنگ تر شدن بازیکنان می‌شود و فرصت خوبی است که برای پرسپولیس فراهم شده است.”

 

 

وی افزود:” جدای از تمرینات و بحث فنی، بودن در مشهد در چنین شب هایی از ماه رمضان لیاقت می‌خواهد و خوشحالم که این لیاقت نصیب ما هم شد.”

 

رضایی با اشاره به تمرینات اردوی مشهد، ادامه داد:” ما در کوران مسابقات نیاز به هماهنگی بیشتر را احساس می‌کردیم و به هر ترتیب تعطیلی لیگ این فرصت را به ما داد تا در اردویی چند روزه، در کنار یکدیگر به برطرف کردن نقاط ضعفمان بپردازیم.”

 

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، تاکید کرد:” هدف ما فتح صدر جدول است و هیچ چیز نمی تواند مانع رسیدنمان به این هدف شود. ما سعی می کنیم از هر فرصتی برای پیشرفت و هماهنگی استفاده کنیم تا بتوانیم به خواسته‌هایمان برسیم.”

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)