پنجشنبه ۱۰ بهمن(۱۰:۳۵)

مرجع خبری پرسپولیس : ثابت مى کنم لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملى را دارم / مجتبى شیرى: زود است از قهرمانى ناامید شویم

pnnc • مدتى تو را در ترکیب اصلى پرسپولیس نمى دیدیم. مشکل خاصى بود؟
– نه، یک سرماخوردگى باعث شد تا بدنم ضعیف شود و روى عملکردم تأثیر منفى بگذارد. براى همین کادرفنى تشخیص داد، یک هفته اى نباشم. البته در بازى مقابل فولاد جایم به خوبى پر شده بود و مشکل خاصى احساس نمى شد. در پرسپولیس که مهره هاى زیاد و خوبى وجود دارد. باید با تلاش زیاد به خواسته هایمان برسیم. من هم امیدوارم با تلاشى که مى کنم نظر کادرفنى را جلب کنم.

pnnc • الان شرایط تیم چطور است؟
– در طول هفته تمرینات خوبى انجام دادیم. این ۲ هفته براى ما خیلى مهم است. ما نباید اشتباهات قبل را تکرار کنیم. به خصوص حالا که کمتر از ۲۰ روز دیگر باید به مصاف استقلال برویم. ما اگر بتوانیم پگاه و پیام را شکست دهیم مى توانیم مقابل استقلال خودمان را در کورس نگه داریم.

pnnc • اما فاصله با صدر جدول زیاد شده است!
– روى نتایج رقم خورده در فوتبال نمى توان زیاد حساب کرد ما ۱۱ بازى دیگر در پیش داریم. هزار و یک اتفاق در این مدت براى حریفانمان روى خواهد داد به همین خاطر زود است که از قهرمانى ناامید شویم. قهرمانى مثل سیبى است که به آسمان پرت کنند و هزار چرخ مى خورد تا دستتان برسد.

pnnc • یک زمانى خط دفاع پرسپولیس مشکل داشت ظاهراً الان مشکل به خط دفاع سرایت کرده و موتور گلزنى پرسپولیس از کار افتاده.
– ما مشکل آنچنانى در گلزنى نداریم. ما مهاجمان خیلى خوبى در اختیار داریم که راحت مى توانند نتیجه بازى را عوض کنند اما مشکل اصلى ما این است که حریفانمان با انگیزه هاى متفاوتى مقابل ما قرار مى گیرند. همین پیام که مى گویند ضعیف است و مشکل دارد ببینید مقابل ما چطور بازى خواهند کرد.

۲۳ هفته است که شما مى دانید چنین وضعیتى وجود دارد. چرا راه چاره برایش پیدا نکرده اید؟
– فکر مى کنم سیستم بازى ما براى حریفان شناخته شده و این مسأله کار ما را مشکل مى کند حریفانمان مى آیند و به بازى بسته اى رو مى آورند و در ضدحمله ما را غافلگیر مى کنند ما باید با حفظ آرامش و تمرکز خودمان این تاکتیک را خنثى کنیم.

pnnc • مى دانید یک مساوى یا یک باخت دیگر کار پرسپولیس براى قهرمانى تمام است؟
– ما همه این چیزها را مى دانیم اما ما در یک بازى خانگى به مصاف حریف مى رویم به نظر من باید در همان ابتداى کار گل برترى را بزنیم این گل کار ما را براى هدایت روند بازى آسان مى کند.

pnnc • مثل اینکه حضورت در پرسپولیس با جدایى ات از تیم ملى همراه شده است!
– من هم مثل هر بازیکن دیگر براى تصاحب پیراهن تیم ملى انگیزه بالایى دارم. به هر حال این مسأله به نظر کادرفنى بستگى دارد. هر چقدر هم که دعوتم نکنند دست از تلاش برنمى دارم. سعى مى کنم با انجام بازى هاى خوب براى پرسپولیس ثابت کنم که لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملى را دارم.

pnnc • بازى هاى جام باشگاه هاى آسیا به زودى آغاز مى شود چه پیش بینى از آینده تیم در این بازى ها دارى؟
– فرصت خوبى است که توانایى هایمان را در آسیا به رخ حریفان بکشیم. چند سالى بود که پرسپولیس شانس حضور در این مسابقات را نداشت. حالا این فرصت پیش آمده تا کلکسیون افتخارات پرسپولیس کامل شود. ما چیزى از حریفانمان کمتر نداریم. بهترین هاى ایران در پرسپولیس حضور دارند. اگر ما تمرکزمان را حفظ کنیم و خوب تمرین کنیم به راحتى از مرحله اول به مرحله بعد صعود خواهیم کرد

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)