مرجع خبری پرسپولیس : تیم ملی فوتبال ایران در دیداری دوستانه برابر تیم ملی برزیل تن به شکست سه بر صفر داد و کاپیتان افسانه ای تیم ملی کشورمان از مسابقات ملی خداحافظی کرد.


تیم های ملی فوتبال ایران و برزیل از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه امشب در شهر ابوظبی امارات طی دیداری تدارکاتی به مصاف هم رفتند که در پایان برزیلی ها موفق شدند با سه گل برابر تیم ملی کشورمان به برتری دست یابند.


گل های تیم برزیل را در این دیدار دنی آلوز در دقیقه ۱۴ نیمه اول و الکساندر پاتو  و نیلمار در دقایق ۶۹ و ۹۲ نیمه دوم به ثمر رساندند . این در حالی است که در بسیاری از دقایق مسابقه با وجود اینکه برزیلی ها می توانستند به دروازه ما نزدیک شوند از این کار خودداری می کردند.

 

با این وجود بازیکنان ایران چندین بار تا آستانه فتح دروازه برزیل پیش رفتند که یک بار هم توسط محمد غلامی به گل رسیدند اما داور اماراتی به اشتباه این گل را مردود اعلام کرد و یک بار ضربه جواد نکونام هم به تیر دروازه برزیل برخورد کرد .

 

کریم باقری کاپیتان پرسابقه تیم ملی فوتبال کشورمان در دقیقه ۷۰ این مسابقه به جای مسعود شجاعی به میدان آمد و آخرین مسابقه خود با پیراهن سفیدرنگ ایران را انجام داد و برای همیشه از مسابقات ملی خداحافظی کرد .

 

در این مسابقه بازیکنانی همچون سزار ،لوسیو ، مایکون و کاکا

 

ترکیب ایران: سید مهدی رحمتی، محمد نصرتی، سیدجلال حسینی، احسان حاج‌صفی، پژمان نوری (میلاد میداودی-۸۷)، مسعود شجاعی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، خسرو حیدری (کریم باقری- ۷۲)، میلاد زنیدپور (ایمان مبعلی-۶۰) و محمد غلامی (کریم انصاری‌فرد-۵۵).

سرمربی: افشین قطبی

ترکیب برزیل: ویکتور، دنی آلوس، تیاگو سیلوا (رویو-۷۸)، آندره سانتوس، لوکاس (دیوید لوییز-۸۱)، رامیرس (ساندرو-۶۷)، کارلوس ادواردو (جیولیانو-۶۴)، فیلیپه کوتینو (الیاس-۴۶)، روبینیو (نیلمار-۶۸)، آندره، آلکساندر پاتو.

سرمربی: منسز

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)