مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پیکان قزوین بعد از ظهر امروز در دیداری تدارکاتی با یک گل پرسپولیس را شکست داد.


تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و پیکان قزوین بعد از ظهر امروز از ساعت ۱۸:۱۵ در ورزشگاه ایران خودرو به قضاوت رسول فروغی به مصاف یکدیگر رفتند.

 

تیم پرسپولیس در نیمه نخست کنترل بازی را در دست داشت اما نتوانست موقعیت گلزنی ایده الی را بر روی دروازه تیم پیکان ایجاد کند. در نیمه دوم پیکان موفق شد با گلزنی جیووانی تارنتا در دقیقه ۸۳ با یک گل پرسپولیس را شکست دهد.

این دیدار با حضور حدود هزار هوادار برگزار شد. نکته حاشیه ای این دیدار دریافت دو کارت زرد توسط مهدی تاجیک بازیکن تیم فوتبال پیکان بود که البته اخراج نشد و رسول فروغی اجازه داد این بازیکن در زمین حضور داشته باشد!

 

تیم پرسپولیس در نیمه نخست کنترل بازی را در دست داشت اما نتوانست موقعیت گلزنی ایده الی را بر روی دروازه تیم پیکان ایجاد کند. در مجموع دو تیم در نیمه نخست بازی پایاپایی را در نیمه میدان به نمایش گذاشتند تا با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

 

در نیمه دوم بازیکنان تیم پیکان، پرس در میانه زمین را در دستور کار خود قرار دادند تا مانع از خودنمایی هافبک‌های قرمزپوشان شوند. محمد احمد زاده در نیمه دوم صابر میرقربانی، امیر میر بزرگی و تارنتا را وارد زمین کرد تا بر قدرت خط تهاجمی تیم پیکان افزوده شود.

 

پیکانی‌ها ‬بر روی یک ضد حمله سرعتی به گل دست یافتند، در این صحنه امیر میر بزرگی از جناح راست سانتری را بر روی دروازه رحمان احمدی دروازه بان تیم پرسپولیس ارسال کرد که میرقربانی موقعیت ایده آلی را برای مهاجم برزیلی این تیم مهیا کرد و شوت تارنتا درون دروازه سرخ پوشان قرار گرفت.

 

پرسپولیسی‌ها در نیمه دوم با ‪ ۵‬تغییر (محمد منصوری، شیث رضایی، حسین بادامکی و مجتبی و مهدی شیری) وارد زمین شدند اما باز هم موفق به باز کردن دروازه تیم حریف نشدند. قرمزپوشان پس از دریافت گل حملات گسترده‌ای را از جناحین بر روی دروازه میلاد فراهانی طراحی کردند که این حملات با هوشیاری دروازه بان و مدافعان پیکان به نتیجه نرسید.

 

کریم باقری کاپیتان تیم پرسپولیس در دقایق پایانی شوت سنگینی را روانه دروازه تیم پیکان کرد که فراهانی با واکنش زیبایی توپ را دفع کرد تا سرخ پوشان نتوانند بازی را به تساوی بکشانند.

 

در دیگر اتفاقات مهم این بازی، برخورد توپ با دست میر بزرگی بازیکن تیم پیکان در دقیقه ‪ ۹۰‬بود که داور این صحنه را پنالتی نگرفت . این موضوع با اعتراض بازیکنان پرسپولیس همراه شد.

 

ترکیب تیم پرسپولیس : رحمان احمدی، علیرضا محمد، سپهر حیدری، رضا نور محمدی، جلال اکبری، امیر حسین فشنگچی، مازیار زارع، تیاگو، محمد نوری، مجتبی زارعی و هروه اوسال

تیم پیکان : میلاد فراهانی، مهدی تاجیک، مصطفی صالحی نژاد، محسن ارزانی، علی قربانی، علی سلمانی، مجید خدا بنده لو، محمود پور اسدلله، جهانگیر عسگری، ناصر آذر کیوان و علیرضا عباس فرد

تیم پیکان قزوین پنجشنبه گذشته نخستین دیدار دوستانه خود را پیش از آغاز لیگ برتر باشگاه‌های ایران برابر تیم شهرداری تبریز برگزار کرد.در این دیدار که در ورزشگاه پیکان شهر برگزار شد، این تیم با تنها گل دقیقه ‪ ۴۰‬مجید خدا بنده لو حریف خود را شکست داد.

 

پیش از آغاز این بازی در مراسم با مدیر عامل باشگاه پیکان از محمدرضا طهماسبی کاپیتان سابق تیم فوتبال این باشگاه تجلیل شد.

 

تیم‌های پرسپولیس و پیکان خود را برای حضور در فصل آینده لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران آماده می‌کنند. دهمین دوره این رقابت‌ها از روز چهارم مردادماه امسال آغاز می‌شود که تیم های پرسپولیس و پیکان به ترتیب به مصاف تیم‌های تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان می‌روند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)