مهدی عبدیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با پستی عجیب به ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس تاخته و معاون پرسپولیس هم پاسخ او راد داده است.

مهدی عبدیان، عضور هیئت مدیره استقلال در پستی اینستاگرامی به انتقاد از پرسپولیس و ابراهیم شکوری پرداخت و مدعی شد که او به همراه مسئولان فدراسیون فوتبال به دنبال تاثیرگذاری در نتیجه دربی هستند. البته ابراهیم شکوری هم بیکار ننشسته و پستی در جواب عبدیان منتشر کرده است.

عبدیان در اینستاگرامش نوشت: آقایان خاص و تیم خاص. در مطلع بازی دربی دیدار آقایی خاص در جایگاه مدیر اجرایی تیم خاص، با آقای دبیر کل فدراسیون “عضو اسبق هیئت مدیره تیم خاص”، یک سیاست نخ نما و تاروپود پوسیده‌ای است که هدفش تعیین نتیجه بازی در بیرون مستطیل سبز می‌باشد! به زعم کارشناس تراز اول فوتبال، معتقدند “اشتباه داوری” بخشی از بازی فوتبال است که گاه روی خوشش را از تیمی بر می‌گیرد و به به تیم دیگر نشان می‌دهد، (که سال‌های گذشته جمیعا بنفع همان تیم خاص بوده) حتی تکرار در این امر را نباید دال بر حک حرمت به صیانت داوری دانست. اینک در بده بستان‌های بین فدراسیون با تیم خاص، در خصوص “مسئول دادند” و “مسئول گرفتن”، راه را برای دیدارهای دوستانه این چنینی، باز می‌بینند… حال که مدیر اجرایی تیم خاص ترس برش داشته، و احساس می‌کند روی کاغذ شانسی برای گرفتن نتیجه در دربی نیست، پس تنها راه را همین دیدارهای دوستانه دانسته، تا با متشنج کردن شرایط داوری قبل از دربی، از آب گل آلود، بتواند شاید بچه ماهی را صید کند… اینگونه اقدامات جز اینکه قهرمانی متوالی تیم خاص را زیر سوال برده و بی ارزش کند، حاصل دیگری نخواهد داشت. نقد این مطلب جهت روشنگری و وجود تبعیض می‌باشد… آقایان خاص لطفا دیدارهای دوستانه خود را به روزهای بعد از دربی منتقل کنید و اجازه دهید دربی مسیر عادی خود را طی کند و دلنگران نباشید اگر “تیم خاص” نتیجه نگرفت. جناب مدیر صحبت‌های امروز شما خود گواه به تایید حقانیت اعتراض تیم‌ها به نگاه خاص عوامل فدراسیون فوتبال در قهرمانی‌های گذشته تیم خاص نیست؟ در آخر جای یک سئوال باقی میماند که ممنوع المصاحبه شدن مدیران دو باشگاه توسط وزارت ورزش فقط برای باشگاه ما قابل اجراست و تیم خاص هیچ محدودیتی ندارد!

شکوری هم در جواب نوشت: خاص داریم تا خاص! تیم خاصی داریم که پوکر کرده و طی ۳ سال، دو بار در فینال آسیا بوده. تیم خاصی هم داریم که در یک بازی، ۲ پنالتی ۱۰۰٪ را برایش نگرفتند تا پیروز میدان باشد. ببخشید که برای ورود به فدراسیون از شما اجازه نگرفتیم. در بیانیه‌تان، دبیر کل و عوامل AFC را فراموش کردید!!! شمایی که با زد و بند و رانت رسیدی به جایگاه هیئت مدیره و با دو تا برد نطق می‌کنید تا شناخته شوید را می‌توانند ممنوع المصاحبه کنند، ولی من برای دفاع از حقوق تیم بزرگ پرسپولیس و هواداران میلیونی آن، هیچ محدودیتی ندارم.

حسین خبیری مسئول ورزشگاه درفشی فر هم پست شکوری را کامل کرده و استوری زیر را منتشر کرد:

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)