مرجع خبری پرسپولیس : توان فنی بالا و قابلیت‌های شیث رضایی از نگاه علی دایی آنقدر کافی هست که حضورش در پرسپولیس را تا ۲ سال دیگر تضمین کند.

 

 شیث، بعد از استراحت ۱۲ روزه تمرین‌های بدنسازی‌اش را از یک هفته پیش شروع کرده و روزی ۲ جلسه تمرین می‌کند تا در لیگ دهم فوتبالی به مراتب حرفه‌ای‌تر از گذشته را پیش چشم هواداران پرسپولیس به معرض نمایش بگذارد. او در این گفت و گو حرف‌های متفاوتی دارد که از دلتنگی‌هایش برای تیم ملی خبر می‌دهد.

 

*فصل قبل پرسپولیس مشکلات بدنسازی داشت که برای تیم گران تمام شد. برای اینکه بار دیگر با این مشکلات مواجه نشوید برنامه‌ای نداشتید؟
شک نکنید که امسال پرسپولیس هیچ مشکلی از این نظر نخواهد داشت چون تیم خیلی زود تمرین‌های بدنسازی‌اش را شروع می‌کند و برای این موضوع، برنامه از پیش تعیین شده‌ای داریم چون به هر حال ما امسال باید خودمان را برای ۳ جام آماده کنیم البته خود من به طور جداگانه هم برنامه‌هایی داشتم.

 

 

 

*چه برنامه‌هایی؟
از یکشنبه هفته قبل بود که تمرین‌هایم را با روند ایده‌آلی شروع کردم و روزی دو جلسه تمرین می‌کنم.

*حالا که ماندن‌تان در پرسپولیس قطعی شده، بزرگترین ضعف تیم را در فصل قبل چه می‌دانید که حالا باید برطرف شود؟
ما فقط مشکل یارگیری داشتیم و تنها نقطه ضعف‌مان همین بود که آن هم با جلسه‌ای که آقای دایی و کاشانی با هم داشتند تا حدودی برطرف شد. آنها سعی کردند طبق نیازهایمان بازیکن جذب کنند. دو فوروارد خوب راه حل مشکل‌مان بودند که گرفتیم.

*در این بین بازیکنانی هم هستند که حرف و حدیث رفتنشان مطرح است مثل خلیلی و زارعی که از مهره‌های خوب تیم به حساب می‌آمدند…
طبیعتاً آقای کاشانی و دایی هر دو دوست دارند که بهترین پرسپولیس را داشته باشند.

*نظر شخصی خودتان درباره رفتن آنها چیست؟
شخصاً راضی به جدایی‌شان نیستم. بالاخره دوستان من هستند و برای پرسپولیس زحمت کشیده‌اند. در این باره هیچ چیزی نمی‌توانم بگویم جز اینکه فوتبال حرفه‌ای شده و باید در آن، انتظار هر اتفاقی را داشت.

*ظاهراً همه زندگی‌تان را پرسپولیس پر کرده و دیگر دعوت نشدن به تیم ملی عادی جلوه می‌کند!
تعجبی هم ندارد. حالا دیگر همه مردم دلیل دعوت نشدن من را متوجه شدند اما عیبی ندارد. با اینکه کمی از دعوت نشدنم ناراحت ‌شدم اما دوست دارم برای پرسپولیس بهترین باشم. لااقل اینطوری آرامش دارم.

*آرامش برای چی؟
خیالم راحت است که پیش هواداران شرمنده نیستم.

*از دلیل دعوت نشدن‌تان گفتید… منظور همان مشکل قدیمی و کهنه‌ای است که بین شما و قطبی بوده؟
آقای قطبی با دامن زدن به مشکل قدیمی که با من داشت و با همه رفتارهایی که از خودش نشان داده تکلیف را روشن کرد. قطبی دیگر نمی‌تواند کارهایی بکند که مردم فکر کنند از روی سادگی‌اش است و همه اینها به خاطر فهم بالای فوتبالی مردم ما است.

*با همه این تفاسیر اقدامی هم انجام ندادید که مشکل قدیمی را برای او حل کنید؟
من سال فوتبالی خوبی داشتم. حالا هم می‌خواهم تمرکزم را روی پرسپولیس معطوف کنم هرچند که از دعوت نشدنم ناراحتم.

*با نظری که درباره آقای قطبی دارید حتماً این روزها هم با تماشای مسابقات جام جهانی دلیل اصلی غیبت ما در این رقابت‌ها را هم خود او می‌دانید؟!
نه… معتقدم صعود نکردن‌مان خواست خدا بوده چون همه برای اینکه صعود کنیم تلاش کردند؛ هم سرمربی، هم بازیکنان.

*حالا که ایران نیست، طرفدار کدام تیم هستید؟
طرفدار که نمی‌شود گفت اما احتمال می‌دهم اسپانیا فینالیست شود.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)