شنبه ۱۵ فروردین(۱۹:۵۷) 

مرجع خبری پرسپولیس: مدافع تیم فوتبال صبا گفت: هیچوقت نمی‌توانم برابر پرسپولیس بازی همیشگی خودم را انجام دهم.

شیث رضایی درباره بازی دیروز صبا و پرسپولیس اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و از فرصت‌های خودمان به صورت حرفه‌ای و به نحو بسیار مطلوبی استفاده کردیم.
وی افزود: پرسپولیس در حال حاضر دچار افت شده است و برای رهایی از این مشکل به لطف خدا نیاز دارد تا در ادامه راه موفق شود.

رضایی خاطرنشان کرد: من هیچوقت جلوی پرسپولیس نمی‌توانم بازی خودم را انجام بدهم. در بازی روز گذشته می‌توانستم عملکرد بهتری داشته باشم اما خدا را شکر که شرمنده مردم قم، مسئولان صبا و فیروز کریمی نشدم.

رضایی ادامه داد: تیم فصل جاری با سال گذشته فرق کرده و ۹ نفر این تیم دچار تغییر شده است. این تغییرات دلیل مشکل در پرسپولیس نیست چون بازیکنانی آمده‌اند که شاید بهتر باشند اما هنوز با یکدیگر هماهنگ نیستند.

این بازیکن درباره اینکه بازیکنان پرسپولیس معتقدند فرصت‌هایشان از صبا بیشتر بود؛ گفت: این حرف‌ها در فوتبال معنی ندارد. ما حتی اگر دو فرصت هم در بازی روز گذشته بدست آوردیم حرفه‌ای بودیم و از آنها استفاده کردیم اما شاید پرسپولیس ۶ موقعیت داشته باشد اما از آنها استفاده نکرد.
رضایی یادآور شد: خط و نشان اصلی ما برای صعود از گروه خودمان به مراحل بالای لیگ قهرمانان آسیا است. برای رسیدن به این هدف روزهای سختی را در پیش داریم اما مطمئنم با شکست پاختاکور می‌توانیم به خواسته خود برسیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)