بازیکنان پرسپولیس بعد از قهرمانی صحبت‌هایی را مطرح کردند.

احمد نورالهی بعد از قهرمانی پرسپولیس، عنوان کرد: تلاش ۱۵ ماه بازیکنان، کادر و حمایت هواداران بود که این مقام کسب شد. یک رکورد تاریخی برای فوتبال ایران است و این کار از پس تیم بزرگی مانند پرسپولیس برمی‌آید.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره پایان قراردادش گفت: پیشنهاد برای بازیکنان زیاد است چون فوق العاده کار کردند. باید مدیریت تلاش خودش را بکند.

کمال کامیابی نیا هم درباره قهرمانی پرسپولیس در جام بیستم، خاطرنشان کرد: خدا را شکر پنجمین قهرمانی را کسب کنیم. به هواداران تبریک می‌گویم و خوشحالم جزوی از تاریخ پرسپولیس هستم. امیدوارم ادامه داشته باشد.

وی افزود: من در اینجا از مدیرعامل تشکر می‌کنم که بدون حاشیه کار خود را کرد. ما به این آرامش نیاز داریم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

سیامک نعمتی پس از قهرمانی پرسپولیس اظهار داشت: این فصل با اینکه خیلی طولانی شد، اما برای پرسپولیس عالی تمام شد. فصل بعد هم برای کسب ششمین قهرمانی تلاش خواهیم کرد.

ترابی: رقبا هم به قدرت پرسپولیس اعتراف می‌کنند

مهدی ترابی پس از این قهرمانی عنوان کرد: به هواداران تبریک می‌گویم. در این بازی هم تا جلوی در ورزشگاه آمدند و حمایت کردند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی در مورد شرایط پرسپولیس و اینکه دوباره به تیم بازگشت، گفت: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و مهم نیست چه بازیکنی هست و نیست. رقبا هم اعتراف می‌کنند که قدرت پرسپولیس است که قهرمانی می‌آورد و نتیجه می‌گیرد.

مهدی شیری هم پس از این قهرمانی گفت:من هنوز داغ هستم و نمی‌دانم چه کرده‌ایم. یک تیم ۵۰ سال دیگر هم این کار را نمی‌کند، اما به کسی نمی‌بازیم و به هیچکس جام نمی‌دهیم.

طعنه شیری به فرهاد مجیدی بود که در نشست خبری خود پس از دو مسابقه گفته بود به کسی نمی‌بازد.

فنایی: جای هواداران پرسپولیس خالی بود

داود فنایی در مورد پنجمین قهرمانی متوالی سرخپوشان گفت: به هواداران تبریک ویژه‌ای می‌گویم که جای آنها خالی بود. من ۱۳-۱۴ سال است که مربیگری می‌کنم و خیلی خوشحال هستم. در این یک سال و خرده‌ای توانستیم به نحو احسن کار کنیم و هواداران را خوشحال کنیم. فصل بسیار سختی بود، کرونا بود و هواداران در ورزشگاه‌ها نبودند. واقعاً شرایط سخت بود و به همه هواداران تبریک می‌گویم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)