بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس و مربی استقلال بعد از پایان جلسه کمیته انضباطی برای دقایقی به بیان خاطرات خود از سایپا پرداختند.

 جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امروز با حضور در ساختمان فدراسیون برگزار شد.محمد نادری و بهزاد غلامپور از استقلال و مهدی ترابی، فرشاد فرجی و ایمان حسین پور شرف‌شاد(معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس) از جمع سرخ پوشان در این جلسه حاضر شدند.

* در زمان خروج اعضای کمیته انضباطی از جلسه دفاعیات طرفین و قبل از تشکیل جلسه نهایی بین آنها محمد نادری لحظاتی با ابوالفضل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی به شکل خصوصی گفت و گو و پیش از گفت و گوی خبرنگاران سالن را ترک کرد .

* برخلاف باشگاه پرسپولیس نماینده حقوقی از تیم استقلال در این جلسه شرکت نکرد.

* حاضران در این جلسه بابت تخلفاتی که در دربی داشتند از هم عذرخواهی کردند.

* فرشاد فرجی و مهدی ترابی  در ابتدای جلسه با غلامپور شوخی کردند و حتی مدافع پرسپولیس گفت: در نشست خبری سرمربی تیم بهزاد غلامپور هستیم. البته پس از صحبت های این مربی ما به عنوان بازیکن پاسخگوی رسانه ها خواهیم بود.

* مدافع پرسپولیس با یکی از خبرنگاران حاضر در محل به زبان مازندرانی شوخی کرد.

* پس از پایان صحبت‌های غلامپور، مهدی ترابی با اشاره به حسین پور که دورتر از آنها نشسته بود گفت من صحبت کنم یا فرجی که معاون حقوقی پرسپولیس هم پس از جلسه ای که بین این سه نفر برگزار شد فرجی را برای گفت و گو با رسانه ها انتخاب کرد.

* در پایان این جلسه ایمان حسین پور در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا رای پرونده کالدرون ابلاغ شده گفت چنین بحثی نیست اما به زودی در نشستی درباره مسایل حقوقی باشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

* ترابی هم برای ثانیه‌هایی با غلامپور درباره خاطره حضورشان در تیم سایپا صحبت کردند‌.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)