خبرگزاری پرسپولیس : حاشیه های داوری بازی پرسپولیس و سایپا همچنان ادامه دارد.

«آقا دیدی علیرضا چند تا اشتباه داشت اما خدا شانس بده چطوری ازش طرفداری کردند.» این مکالمه داورانی بود که بعد از تماشای صحنه‌های اشتباه علیرضا فغانی در جریان بازی پرسپولیس – سایپا درباره تفاوت‌هایی که مسوولان کمیته داوران از جمله حسین عسگری بین داوران می‌گذارند صحبت می‌کردند.

 

کارشناس برنامه نود، نوذر رودنیل به این نکته اشاره کرد که فغانی چند پنالتی برای پرسپولیسی‌ها نگرفته است و پیش از آن هم هوشنگ نصیرزاده در صحبت‌هایش از اشتباهات و نگرفتن پنالتی‌های پرسپولیس گفته بود اما واکنش حسین عسگری به عنوان رییس دپارتمان داوری و یدا… سلیمانی دبیر کمیته داوران در نوع خود جای تعجب داشت.

 

زمانی که این دو مسوول به این نکته اشاره کرده بودند که مگر فغانی چند اشتباه داشت؟! و بدون توجه به اشتباهات این داور از او حمایت کردند در حالی که همین مسوولان کمیته داوران بعضی از داورها را به خاطر کوچکترین اشتباه چند جلسه محروم می‌کنند پس چطور اشتباه فغانی به چشم آنها نمی‌آید. اگر این حمایت‌ها به خاطر این است که فغانی کاندیدای جام جهانی است آیا بهتر نیست با گوشزد کردن این اشتباهات او را برای حضور هرچه بهتر در جام جهانی آماده کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)