پیشکسوت پرسپولیس با تمجید از عملکرد سرخ‌ها در مسجدسلیمان تاکید کرد پرسپولیس با سه امتیاز مهم به استقبال دربی رفت و در این دیدار نشان داد می‌تواند برنده شهرآورد بزرگ پایتخت باشد.

بهنام طاهرزاده، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد عملکرد پرسپولیس در مسجدسلیمان اظهار داشت: در این بازی پرسپولیس نمایش خوبی را از خود ارائه داد و توانست برتری کاملی را روبروی این حریف داشته باشد. برخلاف برخی پیش بینی ها که عده ای بر این باور بودند این بازی تحت تاثیر در پیش بودن دربی خواهد بود اما بچه ها خیلی راحت و بی استرس به میدان رفتند و به نتیجه دلخواه رسیدند.

وی در خصوص شرایط نیمه اول بازی افزود: در نیمه اول پرسپولیس حاکم کامل توپ و میدان بود و حریف حرفی برای گفتن نداشت. در این نیمه پرسپولیس با بهره‌ گیری از توان دو جناح خود برتری ویژه ای را در بازی داشت و روی استفاده از ضربات ایستگاهی برنامه ریزی کرده بود و توانست روی دو کرنر و با ارسال خوب ترابی و ضربات دقیق رضا اسدی به دو گل برسد. در این نیمه پرسپولیس این فرصت را داشت روی کرنر دیگری باز هم با ضربه سر اسدی به گل برسد اما این بار شانس با اسدی یار نبود و پرسپولیس با برتری دو بر صفر به رختکن رفت.

طاهرزاده در مورد شرایط بازی در نیمه دوم تصریح کرد: در نیممه دوم بازی کما بیش پایاپای بود و پرسپولیس نتوانست روند خوب خود در نیمه اول را دوباره تکرار کند و در یک صحنه روی روزنه ای که در دفاع ایجاد شد، دروازه اش را بازشده دید.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به ترکیب خوبی که کادر فنی استفاده کرد، به برنا گفت: شجاعت یحیی در ترکیب چیدن ستودنی بود. در این بازی گل محمدی با استفاده از دو مهره جوان در دفاع میانی ترکیب متفاوتی را برای خط دفاعی تیمش انتخاب کرده بود و در نهایت اگرچه یک بار در این بازی دروازه پرسپولیس باز شد اما به جز یکی دو اشتباه، مدافعان و دروازه بان سرخ ها خوب کار کردند. نکته مهم در این بازی عملکرد خوب پرسپولیس در دو جناح بود. در این دیدار، در جناح راست و چپ حرکت تیمی بچه ها خوب بود و برای رسیدن به دروازه حریف به خوبی از کناره ها استفاده کردند و حریف را به زحمت انداختند.

طاهرزاده گفت: پرسپولیس نمایش مطلوبی را قبل از دربی از خود نشان داد و با روند و شرایط خوبی که دارد، می تواند برابر استقلال به پیروزی رسیده و سه امتیاز کامل آن دیدار را به حساب خود واریز کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)