پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس قصد دارد برای پرداخت طلب سرمربی اسبق خود از دو منبع مالی کمک بگیرد؛ اتفاقی که در صورت تحقق سرخ‌پوشان را از جانب تهدید احتمالی ناشی از این پرونده بر حذر خواهد داشت.

یکی از بزرگ‌ترین تهدیدهای مدیران باشگاه پرسپولیس شکایت برانکو ایوانکوویچ برای دریافت یک میلیون دلار طلبش از این باشگاه است؛ مبلغی که اگر از سوی باشگاه پرسپولیس پرداخت نشود در نهایت منجر به کسر امتیاز و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه خواهد شد.

باتوجه به اینکه بدهی باشگاه پرسپولیس به برانکو، دستیارانش و ماریو بودیمیر حدود ۲۰ میلیارد تومان است و باید هرچه سریعتر پرداخت شود، مسوولان سرخ‌پوشان برای پرداخت این پول برنامه‌هایی دارند.

یکی از راه‌های پرداخت قسمتی از طلب برانکو استفاده از مطالبات پرسپولیس در فیفا است. گفته می‌شود مطالبات پرسپولیس از فیفا بین ۶۳۰ تا ۶۵۰ هزار دلار است که طبق اعلام قبلی مدیران این باشگاه، قرار است قسمتی از این بدهی از طریق فیفا به برانکو پرداخت شود.

با توجه به اینکه اسپانسر باشگاه پرسپولیس متعهد شده است تا پایان خرداد مبلغ ۳۰ میلیارد تومان به این باشگاه تزریق کند، مدیران پرسپولیس در تلاش هستند با این مبلغ، بدهی خود را به برانکو، دستیارانش و بودیمیر پرداخت کنند.

با تمام تفاسیر مدیران پرسپولیس در تلاش هستند تا یکی، دو ماه آینده مطالبات برانکو و دستیارانش را پرداخت کنند تا خطری این باشگاه را تهدید نکند.